Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co z tym orgazmem?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 6:55 pm    Temat postu: Co z tym orgazmem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. niech ktos mi powie jak to jest z tym orgazmem Rolling Eyes bardzo kocham mojego chlopaka, stara sie on ze wszystkich sil ale nic z tego,orgazm lechtaczkowy mam bez problemu ale gorzej jest z pochwowym.Dlaczego tak jest, wiem ze to wymaga czasu i cierpliwosci ale ja mam juz 22 lata wiec mysle ze cos jest ze mna nie tak:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, niektóre kobiety przez całe swoje życie nie osiągają orgazmu. Są odpowiednie ćwiczenia na te partie mięsni macicy które odpowiadają za orgazm. tzn za skórcze odczówane przy orgazmie.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że trening czyni mistrza..Smile
Nie ma wszystkiego odrazu ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plamer



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko teraz pytanie zasadnicze, czy jest to związane z umiejętnosciami sexualnymi twojego partnera, czy z tobą...
Zresztą niby dlaczego ten łechtaczkowy ma być gorszy od pochowego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plamer napisał:
Tylko teraz pytanie zasadnicze, czy jest to związane z umiejętnosciami sexualnymi twojego partnera, czy z tobą...

współpraca jest tu najważniejsza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcale nie jest gorszy a nawet lepszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ka
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja nie mam w ogóle orgazmu  Tzn. mam chyba, ale potrafię osiągnąć go tylko sama i to... w bardzo dziwny sposób  Muszę pocierać łechtaczkę o jakiś twardy przedmiot, kant stołu , oparcie od krzesła. To bardzo dziwne i krępujące  Inaczej nie ma szans. Choć fakt, że pocieranie łechtaczki dłonią zawsze mnie nudziło i szybko się zniechęcałam. Często też moi partnerzy po prostu nie rozumieli, nie docierało do nich, że u mnie jest to bardzo wrażliwe miejsce i po dłuższych pieszczotach zaczyna po prostu boleć. Ale tak ma wiele kobiet i to podobno nic dziwnego, że boli. No ale co z tym moim orgazmem? Czy to w ogóle orgazm?
Słyszałyście o czymś tak dziwnym? Dodam jeszcze, że trwa króciutko i zaraz spada mi napięcie seksualne, to chyba trochę jak u faceta, ale oczywiście nie aż tak.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niektórych miejscach znaki zapytania to mialo byc Sad Pisałam w Wordzie i tak dziwnie to wyszło..
Powrót do góry
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 3:00 pm    Temat postu: zrozumienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ka!
Jak sama powiedziałaś brak zrozumienia jest tu największą przeszkodą.
Z takim zachowaniem, o którym wspomniałaś spotkałem się kiedyś w szkole, gdy nauczycielka ocierała się o narożnik stołu.
Myślę, że nad tym panujesz, a faceci no cóż patrzą na siebie, niemniej można to tak urządzić by stymulując łechtaczkę dojść do wspólnego orgazmu.
Częsta zmiana partnera jest tu przeszkodą, a ty chyba za łatwo ulegasz zniechęceniu.
Co do długości orgazmu to można ich mieć kilka (kobieta) w czasie jednego aktu i wyglądają one różnie.
Być może kolejny byłby pełniejszy.
Gdzieś tu napisałem, że kobieta do seksu dojrzewa, tak że z upływem czasu powinno być lepiej, pod warunkiem, że się to robi.
Co ja bym zrobił?
Po tym co już wiem, nie drażnił bym cię tam bezpośrednio, ale ci tu chyba nie oto chodzi.
Z łechtaczką tak jak z herbatą nie można przesłodzić, bo nie smakuje i wbrew utartym poglądom z facetami można się dogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeżeli to nie książe z bajki, to może mu podpowiedzieć.
To nic strasznego pwoeidzeć że by zrobił coś inaczej.

Przecież chodzi tutaj o to aby było przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group