Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co z moimi jelitami POMOCY!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slomeczka6
Owszem to może być jak piszesz grypa ale bardziej podejrzewam zespół jelita drażliwego i w tym kierunku należyty rozważyć leczenie.Nie podaję leków do zastosowania gdyż są na receptę.Na te wzdęcia,przelewania proszę zastosować Espumusan(6 kapsułek 4 x dn) oraz Bioprazol Bio pierwszy dzień 2 x na dn po 1 a następnie 1xpo 1.Jeśli się ten stan będzie utrzymywał proszę udać się do gastrologa.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slomeczka6



Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za odwiedź i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam..czy jeden lub dwa luzne stolce w duzych odstepach czasowych bez tresci : śluz,krew etc. mozna uznawac za biegunke? nie ma przy tym boli brzucha itd. Chodzi o to ze biore tabletki antykoncepcyjne rano a zwykle stolec jest rano .. i zastanawiam sie czy ta tabletka jest pomimo tego wydalana. Biegunka czy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biegunka to raczej szybkie wypróżnianie się w małych odstępach czasu.
tak jak nazwa wskazuje- musisz szybko biec do WC Mr. Green
jednak nie wiem jak to jest w tym momencie z lekami- choć wątpię żeby zdążyły się wchłonąć. większym zagrożeniem w tym wypadku byłyby wymioty- ale to rak wg mojego laickiego oka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad wlasnie.problem z tym ze nie umiem okreslic czy to biegunka..no ale jak stolce są w normalnych ilosciach tylko sa luzne.i nie siedze godzinami w toalecie tylko jednoroazowo lub drugi raz.to raczej chyba nie jest to biegunka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no raczej nie. ja też tak czasem mam i nie sądzę żeby to była u mnie biegunka Smile
czasem dzieje się tak po zjedzeniu konkretnych produktów np. majonezu, oliwy, czegoś tłustego.
zauważyłaś żebyś miała takie "rewolucje" po konkretnym jedzeniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to teraz ciekawostka.ustabilizowaly sie kaly i tak dalej.. a co najlepsze jest to ze teraz mi burczy w brzuchu, stuka tak.. czasami nawet pobolewa.czy to mozliwy stres? ze strachu ze to ciaza ...mniej jem,a czasami wiecej... juz naprawde nie wiem Sad ale kurcze jak ma byc ciaza ..;/

Dodano po 1 minutach:

aaa i wydaje mi sie ze nigdy wczesniej takich rewolucji nie mialam..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group