Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to znaczy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade napisał:
musisz mieć swoje zdanie i być pewny siebie. takie coś lubią dziewczyny. może zacznij chodzić na siłownie, bierz H&B i Kreatyne, do tego dobre odżywianie. Kup sobie też gaz paraliżujący lub łzawiąco paraliżujący(są tanie nawet do 10 zł) to będziesz sie czuł pewniej na ulicy. Zacznij puszczać ją w drzwiach, odsuwać krzesło itd, zabieraj ją w ładne miejsca a może coś sie zmieni


Taaa, no co Ty mu takie bzdury gadasz. Ma koksować i zrobić z siebie pakera, żeby panienka powiedziała, że jest męski?
Z kulturką to nie ma co - dobrze radzi.


Powerade napisał:
odsuwać krzesło...


Kiedy? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie radze mu źle, np moja dziewczyna przyznaa mi że jestem chudy, jej najlepsza kumpela chodzi z pakerem i jej też powiedziała że jestem chuddy i ona nie czuje sie zbyt pewnie jak idziemy ulicą, ponadto jak patrzy na mnie bez koszuli to nie ma pewnie fajnego widoku. niech zrobi siebie tak żeby nie żałował
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwne podejście - panienka musi mieć fajny widok...

a od kiedy to sam wygląd sie liczy??? na starość na 100% nie będzie miała pakera - a nie sądze aby 20 latek sie nią wtedy zainteresował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem porozmawiaj z nią i poproś,aby wytłumaczyła Ci co robisz źle,jeśli w ogóle to możliwe,ze coś jest nie tak.Każda kobieta marzy o mężczyźnie romantycznym,oddanym,kochającym,wiernym i otwartym.Podejrzewam,ze mogłeś źle zrozumiec jej słowa.Jeśli ją kochasz,a ona kocha Ciebie,to wszystko się ułoży.Jeśli mogę cos poradzić,to nie zmieniaj się na siłę,bo na dłuższą metę będziesz nieszczęśliwy w tym zwiazku.Oboje jesteście bardzo młodzi i bardzo mozliwe,ze poznacie jeszcze wielu partnerów(choć niekoniecznie).Życze powodzenia Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade napisał:
nie radze mu źle, np moja dziewczyna przyznaa mi że jestem chudy, jej najlepsza kumpela chodzi z pakerem i jej też powiedziała że jestem chuddy i ona nie czuje sie zbyt pewnie jak idziemy ulicą, ponadto jak patrzy na mnie bez koszuli to nie ma pewnie fajnego widoku. niech zrobi siebie tak żeby nie żałował


moj mezczyzna tez jest chudy... powiedzialabym ze nawet bardzo chudziutki ale mi to nie przeszkadza.. podoba mi sie, a jak sciagnie koszulke to mmm.... Very Happy i czuje sie bezpieczna z nim bo juz kilka razy mi to udowodnil... a kiedys mialam faceta "pakerka" i tak na parwde nic nie potrafilz robic jak bylam w niebezpieczenstwie... wiec tu sie nie liczy wielkosc klaty Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 2:26 pm    Temat postu: 17 ha, ha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ona ma rację. 17 to jak na mężczyznę mało.
Ale możesz jej zadać pytanie, czy ona czuje się kobietą?
Bo 16, to, jak sam rozumiesz też nie wiele.
Podobno w tym wieku dziewczyny oglądają się za starszymi chłopcami.
Nie wiem, nie jestem kobietą.
Ja na twoim miejscu nie przejmowałbym się tym co ona gada i poszukał starszej, będziecie wtedy mieli więcej tematów do rozmów.
I pewnie doceni to co dla niej robisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group