Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to oznacza??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielonatorba



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 2:02 am    Temat postu: Co to oznacza?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie co poniższe objawy mogą oznaczać? Zaznaczam, że mam 19 lat, waga w normie, ważniejsze choroby w rodzinie podane niżej:

1.bardzo częste kołatanie serca ( może to dziwne ale ja czuję cały czas swój puls, zwłaszcza gdy leżę to czuję jak pulsuje w skroniach) mimo braku wysiłku
2.sporadyczne, niekontrolowane, krótkotrwałe drżenie różnych części ciała
3.zaburzenia słuchu, węchu od wielu lat; (mowy- mylne wymawianie końcówek?)
4.bóle głowy (w dzieciństwie bardzo częste i mocne, obecnie słabsze i rzadsze)
5.przekrzywianie głowy
6.często wysokie ciśnienie (czasem bardzo wysokie )( ojciec zmarł z powodu wysokiego ciśnienia)
7.w wieku około 12-17 lat częste bóle serca, wykryto jakieś szmery, lekarz powiedział, że chodzi o zastawki, ale można z tym żyć ;p, obecnie czasami bóle powracają ( wówczas problemy z wydechem powietrza)
8.przewlekły kaszel od maja 2008 do wrzesnia 2008 ( na szczęście się skończył)
9. ciągłe zmęczenie, osłabienie, senność
10. czasami WYDAJE MI SIĘ, że węzły chłonne są powiększone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rambus190



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Włochy
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. serce nie boli tylko piecze, jeżeli nie piecze nic ci nie jest
ale radzę ci idż do lekarza na pobranie krwi i okresowe badania ;/ bo te objawy nie bardzo mi się podobają Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group