Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to oznacza???? Proszę o pomoc..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
despero80



Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:00 pm    Temat postu: Co to oznacza???? Proszę o pomoc.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaburzenia psychiczne niepsychotyczne pochodzenia organicznego, znacznie
upośledzające zdolności adaptacyjne, nie rokujące wyleczenia lub istotnej poprawy...

Z góry dziękuje za pomoc i wyjaśnienie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
z09a
Zbanowany


Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SICK PLANET EARTH
PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 2:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opisz lepiej jak się czujesz! To tylko diagnoza! Przeszkadza Ci to w życiu? Problem Ci to stwarza? Kto Ci to stwierdził to niech wyjaśni i tyle!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oznacza to, że osoba cierpiąca na to ma kłopoty z przystosowaniem się do nowych warunków (np. nowa praca, nowy znajomy), ze jest to "wada" wrodzona i nie zmieni się nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka osoba niedostosuje się nawet do ładu panującego w szpitalu psychiatrycznym jeśli jest wymagana hospitalizacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 9:57 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group