Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co to moze byc wedlug was i czy reagowac a jesli to jak?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Odrzutowiec



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 8:10 am    Temat postu: co to moze byc wedlug was i czy reagowac a jesli to jak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie tydzien temu moje pracie sie troszke podraznilo, (myslalem ze to moze od tego upalu sie cos przegrzalo zapocilo i obtarlo).

Jednak po dniu lub dwoch oprocz lekkiego zarozowienia skory pod zoledzia z tylu zoledzi po lewej stronie pojawily sie malutkie czerwone plamki i przez kilka dni pojawily sie na reszcie zoledzi ale co dziwne sa tylko tam gdzie zakrywa je napletek

Byc moze oprocz tego zoladz jest minimalnie ale to minimalnie bardziej czuly poza tym po tygodniu wydaje mi sie za tez tylu po lewej stronie zaczynaja znikac powoli.

Mam tez pytanie czy moze na to miec wplyw zla higiena? Myje moje oprzyrzadowanie 2 razy dziennie w tym raz z mydlem(byc moze jakos wyjalowilem naturalna flore i faune i to jest jakos z tym zwizane?)

Mam 20 lat i dziewczyne i jestesmy sobie wierni i to jest moja pierwsza dziewczyna tak jak ja jestem jej pierwszym chlopakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

higiena może mieć spory wpływ na to. Może spróbuj myć genitalia płynem do higieny intymnej najlepiej kup go w aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group