Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to może być - prośba o poradę (tak byłem u lekarza).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ah



Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 2:32 am    Temat postu: Co to może być - prośba o poradę (tak byłem u lekarza). Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Może zacznę od początku, jakiś czas temu przespalem się podczas upojenia alkoholowego obcą kobietą. Od tego czasu mam następujące problemy:

- przez pierwsze dwa tygodnie po tym pojawiały się (po dwóch, trzech dniach znikały) krosty jak po komarach. Strasznie swędzące. Głównie na rękach i nogach (okolice stóp, kostek i dolnej partii łydek. Po około dwóch tygodniach przestały się pojawiać.
- juz w następny dzień po, wystąpiły dwa przebarwienia - wypryski wielkości około 1 cm2 - jeden na twarzy, drugi na nodze o lekko brunatnej barwie, bezbolesne, wyczuwalne nieznacznie inna faktura skóry w tych miejscach przy przejeżdżaniu palcem.
- po około 3-4 dniach od zdarzenia dostałem dziwnego stanu, coś jakbym był pijany choć nie piłem od tego czasu, miałem wrażenie gorączki choć w rzeczywistości jej nie miałem, pojawiły się zaburzenia koordynacji, wzrok mi się wyraźnie pogorszył - te dolegliwości trwały około 3 dni po czym minęły, w ostatni ich dzień miałem bardzo silne parcie na mocz - oddałem go około 25 razy w ciągu jednego dnia!
- po 5 dniach pojawiła się sam z siebie grupka ranek na przestrzeni 3-4 cm2 na stopie, która początkowo nie bolała. Na drugi dzień spuchła mi w tym miejscu stopa, a na trzeci dzień miejsce zaczęło swędzieć jak szalone. Ranki mam do dziś w postaci strupków,
- w tym czasie doszło do stanu lekkiego odrętwienia mięśni nóg, jakbym miał delikatne zakwasy, odczuwałem to tylko jeden dzień,
- po tygodniu wystapiły na moim ciele w różnych miejscach czerwone, niewielkie, pojedyncze plamki - dwie na klatce piersiowej, cztery w okolicach nosa (tuz nad górną wargą (wąsem), poza tym na wewnętrznej stronie przdramienia i na podbrzuszu. Plamki utrzymuja sie do dziś,

Decyzja - lekarz. Udałem się do specjalistycznej przychodni, gdzie dowiedziałem się, że po 9 dniach mogą mi zrobić tylko test moczu na chlamydie i jeszcze jedną chorobę ale nazwa wyleciała mi z głowy. Lekarz stwierdził, że żeby przebadać mnie na syfilis i inne zakażenia musi minąć conajmniej 4 tygodnie, wtedy prawdopodobieństwo wykrycia jest większe. Spytalem też o test na HIV - tutaj powiedział, że minimum po 6 tygodniach, żeby byc pewnym na 100% wyniku. Poza tym obejrzał wszystkie te moje zmiany na skórze i stwierdził, że to nie ma żadnego związku z chorobami wen. Przebadał też węzły chłonne czy nie są powiększone - nie były. Na pytanie co z tym dziwnym stanem niby choroby uznał, że to najprawdopodobniej stan psychiczny w związku z uczuciem winy. Trochę się uspokoiłem (niestety o spokoju moralnym nie może być nadal mowy) i postanowiłem czekać na dalszy przebieg wydarzeń. Tak jak pisalem forma wrócila.

- po 11 dniach wyskoczyły mi na skórze twarzy czerwone plamy - wielkości ok. 5 cm2. Skóra w ich miejscu jest szorstka i luszczy się. pojawiło się więcej plam i uczucie świądu w okolicach brwi, zarostu na twarzy, na skórzy głowy w miejscu owłosienia. Zaskutkowalo to intensywnym złuszczaniem się skóry. Skóra na twarzy nabrała niezdrowego wyglądu - zmiana barwy,
- w nastepnych dniach poczułem w pewnym momencie nasilające się uczucie palenia w miejscu jednego z pachwinowych węzłów chłonnych, niestety nie jestem w stanie określić czy są one powiększone, jednocześnie na skórze penisa, tuz za krawędzią żołędzia wystąpiło czerwone, długie na dwa centymetry zaognienie skóry i jakby lekka opuchlizna. Bezbolesne, tej samej nocy dostałem rzeczywistej gorączki (38 stopni) i poczułem się jakbym miał grypę. W ustach wystąpił dziwny, kwaśny niesmak, język na głębszym odcinku stal się "biały", dostałem dreszczy, raz było mi zimno, raz gorąco, pociły mi sie dłonie, ponownie dostałem szalonego moczopędu,
- nastepnego dnia zaczerwienienie z penisa prawie całkowicie zeszło, gorączka minęła, pozostało niewielkie palenie węzłów chłonnych poza tym czułem się słabo.

Co o tym sądzicie? Czy komuś przychodzi na myśl z czym związane są te dolegliwości? Czy powinienem udac się ponownie (wcześniej) do lekarza na badania na pozostałe infekcje, niż sam radził? Może od razu zmienić lekarza? Czytam całymi godzinami po internecie co to może byc i mam totalny mętlik w gowie, nie mówiąc już o paraliżującym strachu, ktory mnie przeszywa.

Proszę o Wasze komentarze i z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ah Rozumiem, że stosunek odbył się bez prezerwatywy ? Jeśli tak, to ryzyko zawsze jest 50/50, jeśli była to właściwie obca osoba. A zarazić można się nie tylko chorobą weneryczną, ale też innymi chorobami -grzybica, różne choroby bakteryjne czy wirusowe - wzwB, wzwC, opryszczka i masa róznych chorób skóry. Może oprócz testów na kiłę, hiv po 6 tygodniach od zdarzenia (wcześniej nie ma sensu) warto też poprostu zrobić morfologię i sprawdzić wątrobę. Jak już gdzieś pisałam internet jest źródłem informacji, ale też szukając czegoś można nieźle "najeść" się strachu, dopasuwując sobie różne objawy do ciężkich chorób. No cóż, jest to dla Ciebie jakieś doświadczenie, Ty sam poniekąd musisz sobie odpowiedzieć na pytanie CO TO BYŁA ZA OSOBA - JAKIE JEST PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE MOGŁA CI COŚ "SPRZEDAĆ", teraz podejć do tego spokojnie, i poprzez wykonanie badań wyeliminujesz najgorsze możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ah



Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. Byłem ponownie u lekarza, kazał czekac 6 tygodni, Zaczerwienienie na penisie zeszło i nie miałem mu co pokazać...

No nic nie pozostaje nic innego jak zyć pod presją jeszcze kilka tygodni...
Pozostałe badania też porobię ale to u innego specjalisty.
Zobaczymy, może faktycznie to jakaś inna zaraza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ah Spokojnie, myślę, że to raczej "jakaś inna zaraza", oprócz hiv, wszystko jest do wyleczenia jeśli szybko się zainterweniuje, ale nie ma co tworzyć odrazu czarnych scenariuszy, te "najgorsze" możliwości całe szczeście nie występują tak często. Następnym razem najlepiej zabezpieczyć się prezerwatywą i przeprowadzić krótki wywiad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ah



Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech... szkoda gadać na temat mojej głupoty...

Dzisiaj na całym tułowiu pojawiły się czerwone plamki w takiej ilości, że jestem cały czerwony. Kiedyś tak miałem jak wyprałem koszulkę w innym niż zwykle proszku, teraz ten aspekt odpada. Nie swędzi, nie boli tylko jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to jakies uczulenie?
dlugo jeszcze bedziesz za granica?
bo chyba źle na Ciebie wpływa...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group