Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to może być ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 6:04 pm    Temat postu: Co to może być ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie .
Tata zawsze był okazem zdrowia, no może oprócz tego, że od 30 lat ma cukrzycę 2 stopnia ale wszystko jest ok... chodzi o to, że od 2 dni boli go po lewej stronie na dole... takie kłucie w boku, co to może być? Myślę, że to, iż jest wieloletnim nałogowym palaczem nie ma na ten ból wpływu... po prostu interesuje mnie co może go boleć, czyt. kłuć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze coś od jelita?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już przeszło Very Happy
to takie jednodniowe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adzia17



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, miałam normalne dwie miesiączki, chociaż trochę spóźnione. Od 15 dni źle się czuję, w niedziele wymiotowałam. Teraz jest mi słabo, boli kręgosłup, kuje brzuch na dole, szynka,śledzie lub inne rzeczy mają okropny zapach, kręci mi się w głowie i rano mam mdłości,ciągle chodzę senna i nawet najmniejsza rzecz mnie męczy ... Co może mi dolegać oprócz ciąży ?! Boje się iść zrobić badania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adzia17 napisał:
Witam, miałam normalne dwie miesiączki, chociaż trochę spóźnione. Od 15 dni źle się czuję, w niedziele wymiotowałam. Teraz jest mi słabo, boli kręgosłup, kuje brzuch na dole, szynka,śledzie lub inne rzeczy mają okropny zapach, kręci mi się w głowie i rano mam mdłości,ciągle chodzę senna i nawet najmniejsza rzecz mnie męczy ... Co może mi dolegać oprócz ciąży ?! Boje się iść zrobić badania...


Zrób badania! Nie bój się Smile Lepiej wiedzieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adzia17



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie szanse są na ciąże ?! jeżeli potrzeba to jutro idę do przychodni ... mam poprosic o zrobienie hcg ?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group