Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to jest? Glista?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patka36



Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 10:02 pm    Temat postu: AA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam lat 13. I kiedy byłam mała trafiłam do domu dziecka i tam nas leczono na ,,robaki''Nie wiem jak to dokładnie sie nazywało bo miałam zaledwie 4 latka. POdawali nam jakieś leki. Poźniej przeniesiono mnie do innego domu dziecka i przestano leczyć . I do dziś w moim kau pojawiaja sie małe ok.0,5cm białe robaczki i jest ich mnóstwo. Moim rodzicom wstydze sie powiedzieć . Co mam robić? Embarassed

Dodano po 2 minutach:

i czy TO mogło mi wyrządzić przez te lata jakieś szkody??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patka36
Masz robaczycę przypuszczam,że OBLEŃCE(trudno zdiagnozować na odległość jakie to są robaki a mogą to być owsiki,glistnica robaczkowa czy inne.Musisz powiedzieć rodzicom i udać się do lekarza(z rodzicem skoro nie masz 18 lat)Lekarz zleci badania i wdroży leczenie.(nie powiedzenie rodzicom doprowadzi do tego że wszyscy będą mieli)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group