Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co się ze mną dzieje??.... :(:(:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agulaaa



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 4:46 pm    Temat postu: Co się ze mną dzieje??.... :(:(:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam głupi problem...właściwie to nawet nie wiem jak to nazwać..nie wiem kogo o to spytać,bo to dość niekomfortowe co przeżywam... Sad z moim chlopakiem współżyjemy od jakiegoś roku ale przydażyła się kilka razy nam a wlasciwie mi ta krępujące sytuacja kiedy moj chłopak już wychodził ze mnie...z mojej pochwy uchodziło powietrze...wiem ze przy stosunko chłopak wtłacza mi go tam troche,ale nie rozumiem czemu przy tym dochodzi do tego dzwieku...nie da sie tego nawet inaczej nazwac Sad proszeniech mi ktos powie co to jest i czemu tak sie dzieje...i czy mozna temu zapobiec,bo krepuje mnie to...odechciewa mi calego stosunku przez to a przy okazji zawodze mojego chlopaka Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest nic dziwnego. normalne. wytłumacz to chłopakowi.

a pozatym nic dziwnego się z Tobą nie dzieje Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moge doardzic zmiane pozycji. w niektorych tak sie dzije a w innych nei Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram obie przedmówczynie.

Pogadaj z chłopakiem, nic dziwnego to nie jest, to naturalne i normlane Wink

Zmienić pozycje, to możę być ciekawe doświadczenie Wink i wcale nie krępujące Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agulaaa



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie zauważyłam że dzieje się tak właściwie w jednej pozycji..może w dwóch...a już myślałam że to coś ze mną nie tak Razz heh dziękuje...a można prosić o jakieś propozycje ciekawych pozycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group