Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co się TAM dzieje??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominak



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:31 pm    Temat postu: co się TAM dzieje?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Jakies dwa tygodnie temu pękła nam gumka. Po tygodniu zrobilam test, wyszedł negatywny. Jednak potem bolała mnie głowa, miałam dziwny, trzydniowy katar, 37 stopni, nabrzmiałe piersi i sutki... Okres był regularnie, ale taki, ze przypominał raczej krwawienie - wystarczyły dwie wkładki na dzień i trwał trzy dni. Zrobiłam drugi test, też wyszedł negatywnie. I po tygodniu od tamtego "okresu" znowu zaczęłam krwawić. Na razie tak samo, mało obficie. Co się dzieje??? Boję się, że to może być poronienie, bo, mimo że juz rozstałam sie z chlopakiem, to za nic na świecie nie chciałabym stracić dzidziusia. Pomożecie??? Powinnam się bać???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie bać, ani nie stresować, bo to najgorsze co można robić Wink

Wiem żę to nie takie łątwe, bo ja sobie siedzę wygodnie (no prawie nie licząc mojej obolałej kości ogonowej Razz) a Ty nie wiesz co sie dzieje.

Najprawdopodobniej kłopoty z okresem to wynik stresu, domniemana wpadka, rostanie z facetem, może coś jeszcze.
No zdziwił bym sie naprawdę gdyby nie było takich "rozregulowań" przy takiej sytuacji.

Wyjścia 2, pierwsze to uspokojenie sie, zrobienie testu z krwi bHCG, w tedy wykluczysz błąd testu czy też nieprawidłowe jego wykonanie. Taki test można wykonać w praktycznie każdym laboratorium analitycznym.

Wyjście drógie, wybrać sie do lekarza Wink

Myśle że w niedługim czasie wszystko sie wyjaśni i będzie po twojej myśli Smile
Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dominak



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady Smile Którąś z nich na pewno wykorzystam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Novi



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie o którym piszesz nie musi byc objawem ciązy, tym bardziej, że test ciazowy wylkuczył Twoje przypuszczenia.
Przyczynami u Ciebie takich objawów są najprawdopodobniej zaburzenia hormonalne. Mogą one występować na różnym tle. Całkiem możliwe, ze ich wynikiem jest stres (moze mocno przezyłaś rozstanei ze swoim chłopakiem). Na wszelki wypadek jednak, namawiam do wizyty u ginekologa, dobrze jest ustalić podłoże takich zaburzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group