Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sie dzieje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 8:03 pm    Temat postu: Co sie dzieje? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jestem nowa na formu wiec z gory przeprasza jesli cos zle zrobie Embarassed
Szukam odpowiedzi na moje pytanie.

Od 3 cykli mam bezbolesny okres.... wiem ze powinnam sie cieszyc, a zamiast tego zadaje sobie pytanie - co sie takiego stalo, ze bol odszedl??????
Wczesniej - z bolu gryzlam sciany i omdlewalam (robilo mi sie troszke slabo i goraca), a teraz - nic.
Przed okresem bola piersi i troche krzyz i na poczatku czuje lekkie bole macicy i nic wiecej.
Ostatni cykla mialam 18 dni temu i trwal 8 dni Shocked
Wczesniej 3 - 4 dni i bylo po wszystkiem.
Cykl 36 dni (po roku mierzenia) a teraz po 3 cyklach 28 dni Shocked Shocked Shocked

Do lekarz probowalam sie dostac - ale zapisy TYLKO w poniedzialek i to od 8 Evil or Very Mad a ja mam prace, z ktorj ciezko mi sie wyrwac.

Mam 29 lat i od 6 miesiecy jestem mezatka. W czerwcu planowalismy rozpoczac starania o dziecko.
W ciazy nie jestem - sprawdzilam....

Co sie dzieje? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać organizm sie uspokoił, jedynie sie tego cieszyć Smile Widać że cś sie musiało stac że przy skróconym cyklu niz wcześniej dolegliwości są mniejsze, a prawie rzadne. Różnie to bywa niektóre kobiety mają problem przy zmianach inne po zmianie czują sie fatalnie a niektóre lepiej Wink widać u Ciebie zmiana wyszła na dobre. Jeżeli z cyklem nie dzieje sie nic dziwnego, zmieniła sie tylko jego długość i unormowała sie po pewnym czasie, to wszystko jest w porządku. Tak bywa że długość sie zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odp.

Ja sie ciesze i jednoczesnie zastanawiam czy szystko aby ok.....
Co sie takiego stalo, ze w ciagu jednego cyklu zmienilo sie wszystko o 180 stopni????

Juz sama nie wiem co o tym myslec
[ daodano Czw Sty 05, 2006 6:38 pm]

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ten post jest moj - nie wiem czemu jestem jako gosc... Embarassed Embarassed

---- edit by Jakub
Juz poprawione, widoczne nie zalalogowałaś sie badz tez wystąpił bład na stronie że system nie uznał twojego logowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sie zdarza. Jeżeli zmiany nas?ępowaly by kilka krotnie co mieiąc należało by sie udac do lekarza, ale jeżeli on sie unormuje tak jak teraz masz to widocznie poprostu tak jest. Organizm cały czas sie zmienia nigdy nie stoi w jednym miejscu Smile

Mam nadzieje że nie będzie problemów a zmiana bedzie na dłuższy czas (w domyśle co najmniej pare lat) i bedziesz sie cieszyć tymi nie dokuczliwymi miesiączkami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group