Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co się dzieje...?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qosiula



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 5:50 pm    Temat postu: Co się dzieje...? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

W sumie to nie wiem w jakim rozdziale pisac tego posta.
Mam pewnie powazny problem. Otoz dwa lata temu mialam wypadek w skutek ktorego doznalam wstrzasnienia mozgu. Od tego czasu miewalam bole glowy i zaburzenia rownowagi. Ostatnio niestety bardzo sie to nasililo, az do tego stopnia, ze z powodu bolu glowy (zaznaczam ze tylko w jednym miejscu i jest to bol impulsowy) trace przytomnosc. Bylam w wielu poradniach, ale we wszystkich proponuja mi terminy na styczen, nawet marzec. Co powinnam zrobic, boje sie bardzo.

Dziekuje z gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomek
Gość









PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety kilkumiesięczne terminy do lekarzy to dramat naszej słuzby zdrowia. Wiem coś o tym.
Jesli sytuacja jest az tak powazna to nie powinno byc tak, że musisz tyle czekać. Idź do rejestracji, czy do lekarza i powiedz, że czekanie nie wchodzi w grę. Znam przypadki, kiedy pacjenci nie chcieli czekac miesiącami i przychodzili wczesniej. Prosili kogoś z kolejki, czy moga wejśc na minutke do lekarza i przedstawiali lekarzowi swoja sytuacje. Lekarz po wysłuchaniu dzwonił do rejestracji, aby przyspieszyli termin wizyty.
Jesli pytałas się tylko w rejestracji o wolne terminy, to spróbuj zrobic tak jak Ci napisałem. Skutecznośc zależy od wrażliwości lekarza. Może ci powiedziec np. że wszyscy twierdza, że jego przypadek jest nagły. Ale warto spróbowac.
Powrót do góry
Anutka
Gość









PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 11:43 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja obdzwoniłam wszystkie przychodnie- znalazłam jedną przyszpitalną gdzie nikt mi o funduszach nie mówił i termin mam za dwa tygodnie -moze spróbuj? Neurolog nie ma rejonizacji Smile
Powodzenia
trzymaj sie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group