Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sie dzieje ?? Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz890



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 1:35 pm    Temat postu: Co sie dzieje ?? Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co sie dzieje z moim penisem Sad ze skorka i grzbkiem polaczona jest nie wiem czy to ze skorka czy to nie skora i nie moge do konca jej odciagnac i zarazem przez to grzybek schodzi do dolu bo ta skorka go ciagnie jest to bolesne Sad jeszcze jak by tego bylo malo to przez to skorka przy odciaganu strasznie sie zaciska i to piecze nie moge wtedy odciagnac skorki w stanie wzwodu nie wiem dlaczego tak sie stalo i dzieje ale jest to dla mnie duzy problem i strach przed dalszymi etapami zycia nie wiem czy bedziecie wiedzieli o co mi chodzi bo nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc ale prosze o pomoc Confused jak mozecie to piszcie takze na moj e-mail bossu11@wp.pl prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
esenwu



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stulejka albo za krotkie wezidelko. Do lekarza a on juz cie poprowadzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ronin24



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótkie wędzidełko idz do urologa on napewno da ci skierowanie do szpitala na zabieg, nic strasznego 5min na stole operacyjnym i po sprawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mateusz890



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 11:23 am    Temat postu: Dzieki ludzie :P Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy nic mi sie nie stanie jak nie przeprowadze takiego zabiegu?? To sie smo nie wyrobi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stulejka jest groźna gdy napletka nie da sie odsunać normalnie, bo w tedy nie można umyć dokładnie żołędzia.

Jeśli sa problemy podczas zwodu to najnormalniej w świecie to przeszkadza podczas zbliżeń.

Po co sie męczyć? uwierz mi że nie ma co sie męczyć i kombinować, to zadawanie sobie tylko niepotrzebnego dyzkomfortu i czasem bólu Wink

Załatwisz sprawę i masz spokój i czystą przyjemność z zbliżeń Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mateusz890



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 4:16 pm    Temat postu: No ale .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wstydze sie powiedziec rodzicom o moim problemie czy mozna sie obejsc bez ich wiedzy ?? Embarassed Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzależności ile masz lat, jeśli jesteś pełnoletni to rodzice nie muszą być informowani o tym.

Ale czy ja wiem, czy to taka tragedia? Skądz ty sie wziełeś Razz więc jakieś pojęcie o seksie i ciele musza mieć Razz

Przeważnie wydaje sie ze rodzice to oni nic nie wiedza i lepiej ich nie absorbować w erotykę. Owszem nie musza wiedzieć wszystkiego z twojego życia intymnego, lecz na pewno wiedzą więcej od Ciebie Wink Więcej przeżyli i w więcej sytuacjach byli, rozumią pewne sprawy Wink

A stulejkę tym bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group