Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sadzicie o tych dwóch tabletkach?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:31 pm    Temat postu: Co sadzicie o tych dwóch tabletkach? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam opinie ze Yassmin, ktore chciala mi przepisac moja lekarka, sa niedobre...
Co sadzicie o Yassmin
I co równiez sadzicie o tabletkach Harmonet?
Jakie sa Wasze opinie, i które Waszym zdaniem są lepsze, fajniejsze, macie wieksza pewnosc do którychś z nich?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam, Ola
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:) niestety co do Yasminu Ci nic nie doradze,ale jak ja wybieralam pierwszy raz tabletki to moja lekarka doradzila mi Harmonet, poniewaz jak mi powiedziala sa to tabletki nisko-hormonalne, i jak narazie moge ich uzywac.Maja takie same dzialanie,ale jak na poczatkujaca nie beda mi tak szkodzily.Jak zaczelam je brac nie mialam zadnych skutkow ubocznych(wymiotow,bolu glowy,lekkich krwawien).Potem moge zmienic te tabletki na wysoko-hormonalne,ale to jesssszzzcczzzee Wink .Nie wiem jaka jest opinia osob ktore biora Yasmin,ale ja ci Harmonet polecam.Pozdrawiam Wink Wink Wink
Powrót do góry
Aga xs
Gość









PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei zazywam tabletki Yasmin i uwazam,ze sa rewelacyjne od poczatku ich przyjmowania nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie swietnie i napewno z nich nie zrezygnuje do momentu,az bede chciala zajsc z kolejna ciaze.Kiedys przyjmowalam cilest i dzialal na mnie fatalnie,mialam plamienia miedzymiesiaczkowe,bole brzucha itp,szybko z nich zrezygnowalam.Jednak kazda kobieta jest inna i na kazda moga inaczej dzialac kazde tabletki.
Powrót do góry
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaki według Was jest Morvulon?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do Morvulonu ja sie nie wypowiem,bo nie znam takich tabletek.Pierwszy raz o nich slysze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba raczej są Mervulon
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Mervulonie tez niestety nic nie wiem,bo nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwi



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
moja lekarka doradzila mi Harmonet, poniewaz jak mi powiedziala sa to tabletki nisko-hormonalne,


To prawda.Dlatego sa przepisywane mlodym dziewczętom.Yasmin i Harmonet to tabletki z tej samej grupy sa dwuskladnikowe i maja jeden skladnik wspolny(ale nie pamietam jaki:P).sa porownywalne.jedynie Yasmin jest trosze drozszy chyba.ja biore harmonet i oprocz plamienia w pierwsym miesiącu stosowania nie mam zadnych innych dolegliwosci.Moja serdeczna przyjaciolka bierze Yasmin i tez jest ok.
Ale dobra tolerancja tabletek przez organizm to sprawa indywidualna.Kazdy moze reagowac inaczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group