Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co oznacza łozysko na ścianie tylnej, górny biegu w dnie?:-(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARTA24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:56 am    Temat postu: co oznacza łozysko na ścianie tylnej, górny biegu w dnie?:-( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[color=darkblue][/color][size=18][/size]

bardzo się wystraszyłam, bo byłam wczoraj na usg 3d i wyszło mi łozysko na scianie tylnej, górny biegun w dnie, dolny w kontakcie z UW - wiem, że na tej stronie ktoś pisał, że to jest objaw, że moge stracić moją córeczkę 22 tydz. ciąży - proszę pomózcie mi bo nie spałam cała noc i dostalam biegunki
pierwszy raz jestem na tym forumi i Witam Was serdecznie mimo wisielczego humoru :-)
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.Mysle,ze powinnas zapytac o to lekarza,bo on bedzie wiedzial najlepiej.Ja wiem tyle,ze jesli lozysko jest na scianie tylnej to nie oznacza to nic zlego,bo sama tak mialam,tylko,ze dolny biegun mialam powyzej UW.Ale zupelnie nie wiem co to oznacza.A czy lekarz powiedzial Ci,ze cos jest nie tak?
Napewno wszystko bedzie dobrze,przeciez gdyby cos bylo nie prawidlowo to lekarz zalecil by jakies dodatkowe badania,poza tym lozysko pelni bardzo wazna funkcje,wiec gdyby bylo jakies zagrozenie to napewno bylabys skierowana do szpitala,albo przynajmniej mialabys zalecone lezenie.Zycze duzo zdroweczka dla Ciebie i malenstwa.Pozdrawiam.
Powrót do góry
MARTA24

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Witaj.Mysle,ze powinnas zapytac o to lekarza,bo on bedzie wiedzial najlepiej.Ja wiem tyle,ze jesli lozysko jest na scianie tylnej to nie oznacza to nic zlego,bo sama tak mialam,tylko,ze dolny biegun mialam powyzej UW.Ale zupelnie nie wiem co to oznacza.A czy lekarz powiedzial Ci,ze cos jest nie tak?
Napewno wszystko bedzie dobrze,przeciez gdyby cos bylo nie prawidlowo to lekarz zalecil by jakies dodatkowe badania,poza tym lozysko pelni bardzo wazna funkcje,wiec gdyby bylo jakies zagrozenie to napewno bylabys skierowana do szpitala,albo przynajmniej mialabys zalecone lezenie.Zycze duzo zdroweczka dla Ciebie i malenstwa.Pozdrawiam.

dziękuję, postaram się nie martwic i poczytam jeszcze conieco o tym w necie
pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1