Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co na niskie ciśnienie?!?!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 1:54 pm    Temat postu: co na niskie ciśnienie?!?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mi może doradzić, od dłuższego czasu ( ok. pół roku) baaardzo często kręci mi się w głowie, byłam z tym u lekarza, on przypisał mi jakąś dietę bogatą w sól, ale to nic nie daje;( Ja potrzebuję jakiegoś leku, albo operacji albo czegoś, boję się wsiadać do samochodu, bo mi się potrafi za kółkiem kręcić w głowie;( Pomóżcie;( Jakim lekiem mogę pokonać to niskie ciśnienie?!?!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są leki na podwyższenie ciśnienia. ale dobrać odpowiednie i przepisać je może tylko lekarz.
doraźnie na podwyższenie ciśnienia jest uprawianie sportów- najlepiej jakieś ćwiczenia aerobowe np biegi.
wiem, że są też owoce które mogą podwyższać ciśnienie, niestety teraz nie pamiętam jakie.
pomocna może być również kofeina.
ja bym się jednak przeszła do lekarza- skoro dieta nie działa to musi zlecić coś innego, bardziej skutecznego.
a może za mało pijesz? brak odpowiedniego nawodnienia organizmu także prowadzi do obniżenia ciśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 2:47 pm    Temat postu: operacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Operacja powinna wystarczyć. Na głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 3:35 pm    Temat postu: jakiego ty miałaś lekarza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jakiego ty miałaś lekarza, że ci tylko diete przypisałSmile ja byłam u mojego rodzinnego i mam receptę na gutron. tylko dlatego, że omdlałam kiedyś w wannie:) powinnaś zobaczyć, mi bardzo pomaga, trochę tak jakbyś przez kilka miesięcy chodziła na fitnes, bo się człowiek czuje duuużo silniejszy. wiem, że jest też cardiamid, ale on ma duży minus bo jest w kroplach więc strasznie głupio się go dozuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kumysek



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Opole
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym Cardiamidem to bym uwazał, byl spory przypal bo w ich magicznych flakonikach byl amoniak i kobieta sobie bardzo ostro poparzyla gardlo:/ Ale to w ogole jest jakis przedpotopowy pomysl- leki na recepte w plynie, tak leczono w sredniowieczu, teraz masz wygodne bistry, tabletki gdzie nie ma prawa wystapic nic poza oryginalna zawartoscia, bo wszystko jest prozniowo pakowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cardiamid- Coffein robią chyba teraz po tej wpadce w tabletkach i w płynie, ale spożywanie leku na niskie ciśnienie z kawą to jak picie coli z dodatkowym cukrem...bez sensu. Z tych dwóch to zdecydowanie Gutron, a najlepiej poprostu udaj się do lekarza i dowiedź co i jak, on Ci przypisze co trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group