Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co na nerwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 2:10 pm    Temat postu: Co na nerwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chiałabym sie dowiedziec, jakie srodki polecanie na nieokielznane nerwy? Smile
Mam egzamin na prawo jazdy i znajac moje sklonnosci do stresu boje się że w ogóle nie przystąpie do niego :/
Co moge kupic w aptece bez recepty?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

melisa? Razz

są środki jak persen, kalms, hova...

ale czym tu się stresować? lubisz prowadzić? stresowałaś się na jazdach? ja przed egzaminem się bardzo stresowałam, ale jak tylko wsiadłam do autka, to momentalnie wszystko ze mnie spłynęło i potraktowałam to jako 40min przyjemnej jazdy samochodem z mało sympatycznym starszym panem na miejscu pasażera Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo lubie i co wazniejsze umiem jezdzic. Tylko że nie panuje nad nerwami, wszyscy u mnie w rodzinie cierpia na nerwice i chyba mnie tez zaczyna to pomalutku doskwierac. Po prostu sie sama nakrecam do tego momentu że musze 'odpuscic' tzn poddac sie zeby nie zemdlec od kolatania serducha :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz spróbować jakichś naturalnych metod typu: aromaterapia, joga itp.
nie polecałabym przed egzaminem brać środków które mogą zaburzać pamięć i koncentrację. bo możesz na tym wyjść gorzej niż gdybyś nic nie wzięła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale sa tez srodki ktore wyostrzaja koncetracje a nerwy tzrymaja na wodzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 7:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na kazdym egzaminie z prawka strasznie sie denerwowalam. Pierwszym razem nie zrobilam luku bo nie potrafilam panowac nad noga.

Z prawkiem to tak jak ze szczesciem w zyciu, albo sie je ma albo nie. Trafilam na goscia ktory za wszelka cene chcial mnie udupic. W sumie to moglam isc do osrodka i zlozyc podanie ze skarga, ale tak mnie nerwy wzburzyly ze wyszlam by sie opanowac ... pojechalam do domu i przez 2 lata nie wrocilam. Po 2 latach trafilam na okres kiedy mi zmieniali auta i do przedostatniego dnia jezdzilam na dodatkowych na yarisie, ale szczescie chcialo inaczej i zdawalam na corsie Wink. Denerwowalam sie okropnie na egzaminie. Raz zapomnialam ze nie zrzucilam biegu i chcialam ruszyc z 3 nie udalo mi sie, przy manewrze raz nie wlaczylam kierunkowskazu ... oj popelnilam sporo bledow co ja bede wyliczac Wink. Dodatkowo mialam dwuch egzaminatorow, na miescie musialam zrobic 4 manewry ... egzamin trwal dla mnie wiecznosc. Gosciu bez najmniejszego wysilku mogl mnie oblac. Ale stwierdzil ze technike jazdy mam opanowana i bardzo dobrze sobie radze tylko musze mniej sie stresowac.
Zalezy na jakiego egzaminatora trafisz.

A co do srokow ... to raz przed egzaminem nie wystarczy wziac, najlepiej zaczac pic lub lykac z 5 dni przed. Chociaz na mnie to nie dzialaly leki ...

Poprostu powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O kurcze tez mam ten problem i ciagle się denerwuje z byle powodu, wszkle tak mialam przed kazda klaswoke juz nie wspominajac o odpytywaniu a jak zdawalam egzamin na prawko to juz ze 2 dni wczesniej z tego co pamietam nie moglam spac. Moja mama jednak powiedizala ze jako osoba w mlodym wieku nie powinnam brac tego typu lekow, wlasciwie wogole powinnam ograniczac zazywanie takich chemicznych srodkoow bo w przyszlpsci moze sie to odbaic na moim zdrowie, ale z drugiej sstrony widziala jak mnie skreca w zoladku i zawsze parzyla mi jakies ziolka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko moze szkodzic mniej lub bardziej ...
ja kojaze obrzydliwa sytuacje ze na studiach kolesc sie posral bo nie mogl wyjsc do toalety zanim nieskonczy ( egzamin 4 h). Biegunaka moze byc jednym z objawow stresu Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolko80



Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taaa moja kobita tyż tak ma Confused miesiac wczesniej przed ostatnia sesja juz ja wszystko bolalo i byla nie do zycia przy okazji mi sie obrywalo...ech... kobity tak maja i juz Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group