Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co na cieknący katar?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo można stosować Euphorbium? Jest jakieś ograniczenie jak w przypadku kropel?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rejer



Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lek homeopatyczny więc może być stosowany nawet cały rok. To bardzo duży plus. Ja nie byłem do niego przekonany ale po kilku dniach katar znikł więc mogę polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on jest na recepte?? dzieciom tez mozna podawac?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można dzieciom i nie jest na receptę. Wadą jest cena.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu tzn ile?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawie 30zł ...
Ja jestem również ostrożna co do wszelkiego rodzaju kropli czy sprayów nawet takich. według mnie nie ma to jak zwykła sól fizjologiczna lub woda morska . Idealna do noska maluchów
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kacperka



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio polecili w aptece oxalin jak moje dziecko miało mega katar. Zaletą jest to, że to żel i nie spływa tak do gardł, nie ma takiego mocnego psiknięcia jak inne takie leki na katar i rzeczywiście łagodzi katar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niedoskonała



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A od jakiego wieku można podawać ten oxalin? Czy takim maluchom kilku miesięcznym też, czy raczej starszym dzieciaczkom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k.ajka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zaczęłam stosować oxalin. Mega wielką zaletą jest to, że mi dziecko po nim noc przesypia całą. A stosować można od 3 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group