Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co mi wyskoczylo na twarzy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mas1o



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:10 pm    Temat postu: Co mi wyskoczylo na twarzy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyskoczylo mi dwa dni temu? I pod wlosami na glowie tez. Ide do demratologa ale dopiero jutro u mnie w miescie przyjmuja. Boli bardzo i swedzi na raz


http://img219.imageshack.us/img219/19/42093200fj3.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/1940/67240331af4.jpg


-----edited by emilka----
zostawiam same linki, bo forum się od tych zdjęć rozłazi. następnym razem wklep miniaturki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myslę że może to byc jęczmień...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też tak na początku pomyślałąm ale jeczmień występuje chyba na powiece. Pewna nie jestem ale na łuku brwiowym ???
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group