Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co mi jest...uraz kciuka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netiii



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 6:00 pm    Temat postu: co mi jest...uraz kciuka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa dni temu na treningu dostałam atakowana piłka w wyprostowanego kciuka....nie mogłam go zginać w drugim stawie (za to na w drugą stronę przy pomocy tak)....pojechałam na pogotowie lekarz po prześwietleniu powiedział ze mam skręcenie i powinnam założyc gips na tydzięn wiec nastepnego dnia poszłam do przychodni i tam inny juz lekarz nie patrząc na prześwietlenie stwierdził ze właściwie to nic mi nie jest i mam przykładać altacetem.....następnego dnia moja mama sama poszła z prześwietleniem do trzeciego lekarza a ten że mam złamanie wzdłuż stawu.... i kto ma rację i co mam robić???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja bym na wszelki wypadek posłuchał tego, który stawia najgorszą diagnozę, bo dmuchać na zimne w tym przypadku nie zaszkodzi.

Natomiast Ty zrób co uważasz za słuszne.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group