Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co mi jest

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda912



Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 7:48 pm    Temat postu: co mi jest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu odczuwam silne zmęczenie, nudności, bóle głowy.mam tez napady głodu, dużo pije ,i często oddaje mocz..Nie wiem czego mogą być to objawy.Pomocy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto byłoby udać się w tym przypadku do lekarza, pisać dokładnie wszystkie objawy, na pewno zaradzi. Może zła dieta, mało snu? Z kolei na silny ból głowy pyralgina będzie pomocna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie pyralgina na ból głowy zawsze pomaga, jak tylko coś mnie łapie to odrazu po nią sięgam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group