Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co mi jest ?? pomocy :-(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekk



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 7:22 pm    Temat postu: co mi jest ?? pomocy :-( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, mam nadzieje ze pomożecie mi rozwikłac pewną zagadkę skoro polscy lekarze nie potrafią. męczą mnie nast ępujące objawy:

* silny zamostkowy ból serca ( jakby ucisk) od kilku tyg.(dodam że krew i EKG wyszły dobrze (czy ekg wykryło by każdą chorobę serca?)

*straszne dusznosci i problemy ze złapaniem tchu

*zawroty głowy i zachwiania równowagi

to tyle jesli o układ krwionośny chodzi a jezeli o neurologiczne problemy to m,am problem tego typu że kiedy nawet delikatnie o coś puknę palcami lub inną częscią ciała strasznie mnie boli, ucucie jakby ktos kombinerkami mi sciskał Sad

z góry dziękuję za odpowiedzi, wiem że pytania nie są proste i moze nawet smieszne ale potrzebującym wypada pomóc Embarassed dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewydolnosc serca albo jakis problem z plucami: moze astma?
Powrót do góry
Tomek 29
Gość









PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A robiłeś prześwietlenie??

Może się wywróciłeś, albo uderzyłeś??

Dwa pierwsze objawy mogą wyć spowodowane urazem żeber.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group