Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co mam z głową?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raf12



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:45 pm    Temat postu: co mam z głową? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu byłem w szpitalu po napadzie drgawkowym
badania miałem ok eeg ok tomografia ok (zwapnienie w sródmózgowiu) krew w porządku więc mnie wypisali. zacząłem chodzić do neurologa. okazalo sie że mam pewnie jakiś niedowład w lewej nodze i wogóle jak stoje zamkniętymi oczmi to lece na strone prawą. Babka zleciła mi rezonans magnetyczny (strasznie to brzmi). I wogóle martwie sie i nie mam sie komu wyżalić bo niechce nikogo martwić.. Jak myślicie coś mi jest?

dodam że niedowład nogi i to padanie w prawo pani doktor nazywa pięknie lateralizacją, a po pałzie pisze że to jest progresja obj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wiem, co może Ci dolegać. Najlepiej wykonać wszystkie zlecone badania!
Też mam pewne dolegliwości neurologiczne. EEG też wyszło niby bez zarzutu. Więc Pani neurolog powiedziała w końcu, że to... migrena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raf12



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem w sumie termin mam szybko bo za 3 tygodnie, ale sie strasznie boje że wyjdzie coś złego na tym badaniu :p dlatego tak sie pytam bo moze ktoś coś podejrzewa albo ma/miał takie objawy. Ja raczej nie mam migreny, chociaż słyszałem ze z nią też sie ciężko żyje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mi się wydaje, że skoro tomografia komputerowa wyszła ok, to chyba rezonansu magnetycznego nie masz się co bać... Wiem, że łatwo powiedzieć... też boję się przed każdym badaniem (nawet do internisty nie lubię chodzić z obawy, że znajdzie coś poważnego Smile), ale głowa do góry i powodzenia zyczę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group