Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co mam o tym myśleć (problem z prezerwatywą)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 1:26 pm    Temat postu: Co mam o tym myśleć (problem z prezerwatywą) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Piszę tutaj bo mam problem który mnie męczy od ostatniego stosunku. Kochałem się z dziewczyną w 11 dniu jej cyklu (cykle ma 29-31 dni) wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt, że gdy chcieliśmy zmienić pozycję z takiej gdzie dziewczyna jest na górze, to gdy schodziła zauważyłem, że na dole gumki poza tym pierścieniem jest śluz przypominający spermę, było go dużo, bo miałem od tego mokre aż jądra, wytrysku nie miałem, najwyżej w gumce znajdował się płyn preejakulacyjny wymieszany ze środkiem nawilżającym i nie wiem czy on nie wypłynął z tej gumki. Prezerwatywę potem sprawdziłem i była cała, ale co to mogło być? Czy to był sluz mojej dziewczyny ? Nigdy nie była aż tak "nawilżona" od środka. To sie stało w tej pozycji gdy ona była na górze i wykonałem max 5 ruchów członkiem, czy możliwe jest zapłodnienie w tej sytuacji jeśli rzeczywiście był to preejakulat? Kurcze boje się, co o tym myślicie?

Dodam, że używałem durex extra save i one są troche luźne, tzn nie przylegają tak bardzo no i nie wiem czy ta gumowa obrączka na końcu ściskała dobrze członka... yhh ale schizz pomocy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin_00 nie masz sie czym przejmowac Wink Wg mnie dziewczyna miała dni płodne i poprostu nawet przy niewielkim podnieceniu wydziela sie ogromna ilosc sluzu Wink to napewno nie była sperma Wink spokojnie
ahaaa dodam ze pozycja "na gorze" jest bardzooooo podniecajaca wiec sie nie dziw skad tyle sluzu hehe Razz pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz racje, dziękuje za odpowiedź, ale powiedz mi jeszcze czy było by duże zagrożenie, gdyby jednak to nie była jej wydzielina, tylko moja? W sumie zawsze uważam, żeby nie wchodzić w partnerkę głębiej niż jest zakończenie gumki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli bys doszedł w niej to raczej duze- bo miała dni płodne,ale jestem prawie pewna ze to był śluz Laughing Sama czesto tak mam hehe Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy czemu piszesz doszedł w niej ? Ja do wytrysku mialem jeszcze troche, mnie chodzi tylko o tą wydzielinę, to raczej był preejakulat. W różnych źrodłach czytam, że są tam plemniki i że ich nie ma, sam już nie wiem w co wierzyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaahaa oj..przepraszam zle zrozumiałam...wiec powiem tak:
w tej wydzielinie zazwyczaj nie ma plemnikow- zapewne wiesz ze pochodzi ona z gruczołu prostaty..dopiero przed samym wytryskiem pojawiaja sie w niej plemniki Wink Razz takze nie tworz w głowie czarnych mysli bo napewno jest wszystko o.k. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:14 pm    Temat postu: nic się nie stalo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie zawracasz sobie głowę.
Jest nie możliwe aby twoja wydzielina znalazła się, w tym właśnie miejscu i w takiej ilości.
Tutaj mamy do czynienia z tym przypadkiem:
Cytat:
bo miała dni płodne,ale jestem prawie pewna ze to był śluz Sama czesto tak mam hehe

Ba, bywają jeszcze inne "fajerwerki".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, za wszystko, ale myslicie nawet ze nie mam sie czym martwic jesli gumka byla troszke szeroka przy koncu, bo durexy sa troszke szersze i mają 56 mm średnicy i ta gumka nie "opinała" mnie tak bardzo.

Wybaczcie że się tak dopytuje, ale chcialbym mieć taki komfort psychiczny, że napewno wszystko ok, bo moja kochana ma miec okres za jakieś 10 dni. Pozdrówka dla was, kochani jesteście że odpisujecie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze nie masz sie co martwic Smile tak jak mowi Wind w tej wydzielinie nie ma plemnikow a jak bylo daleko do wytrysku to jest wszytsko oki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group