Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co jeść by zwiększyć potencję?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sucharek



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie owoce morza nie pomogły, to stres i przemęczenie, odpocznij, walnij sobie kielonka, może jakies suple, a ukrwienie się wzmocni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wQQ



Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potencję można zwiększyć biorąc leki. Nie wiem czy jest jakaś inna możliwość. Specyfików na rynku jest sporo jedne bardziej drugie mniej skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
azizami



Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się faszeruję magnezem i biorę tabletki [zakaz umieszczania linków] . Działają i to bardzo. Moja partnerka jest zadowolona a ja zachywcony tym jego działaniem. Myślę, też nad spróbowaniem żelu aby wzniecić doznania. Świetna sprawa.
Pozdrawiam, zadowolony ogier Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek01



Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam!

Ze względu na fakt, iż problemy (zaburzenia) dosięgnęły także moją osobę, chciałem zapytać – czy faktycznie istnieją „produkty”, które mogą poprawić sprawność seksualną? Nie chodzi mi o suplementy diety i inne tego typu preparaty. Mam raczej na myśli typową dietę na potencję.

Słyszałem sporo o różnych produktach, ale czy one działają afrodyzjakalnie czy realnie potrafią wyeliminować „defekty” fizyczne? Jak długo trzeba być na takiej diecie by zauważyć różnicę, a może i wyeliminować problem?

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś spamera, także ostrożnie wkleję tu link, który... jest dla mnie inspiracją do tego zapytania. Otóż przeczytałem tutaj: http://meskaenergia.pl/co-na-potencje-domowe-sposoby-naturalne/, o „naturalnych metodach”. Czy można ufać tego typu treściom? Czy raczej mam je odbierać jako reklamę produktów/rozwiązań?

Będę wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group