Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co jeść by zwiększyć potencję?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janette
Spamer


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pruszków
PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja się nie zgadzam, że kremy i pasty stymulujące są lepsze, kiedyś próbowałem prezerwatyw przedłużających stosunek, wypełnione były specjalna substancją i była masakra, normalnie po nich mi opadał, do tego stopnia zahamowały podniecenie... Potem przerzuciłem się na tabletki [zakaz umieszczania linków] i efekty są dużo lepsze, działają tak jak powinny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuszer
Spamer


Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wpływ na zdolność seksualną ma tryb życia i sposób odżywiania. Może masz trudny okres, stres, przemęczenie nie pomagają, do tego niezdrowa dieta i problem gotowy. Jedz dużo produktów zawierających cynk (owoce morza, orzechy, pełnoziarniste pieczywo i otręby).
Możesz też wspomagać się jakimś suplementem diety, bardzo dobry jest Selectin na bazie naturalnych składników. Jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syl.wusia



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 6:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Mój chłopak wyczerpał z takiej stronki aż nadto informacji o vialafilu, myślę ż warto przejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sopland



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem,że problemy z potencją mogą mieć podłoże psychologiczne-może wybierz się do gabinetu masażu. Idź na Stritptiz;P(wiem z własnego doświadczenia,że dobry taniec krągłości przed nosem potrafi nagrzać faceta na długie godziny;D)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka01



Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 2:43 pm    Temat postu: naturalny korzen maca BIO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naturalny korzen maca BIO najlepszy na potencje, afrodyzjak, poprawia jakosc nasienia, czesto stosowany zamiast chemicznej sztucznej terapii hormonalnej. wystarcza 2 lyzeczki proszu dziennie wypic lub dosypac do dania. efekt gwarantowany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masquerade90



Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owoce np. granat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Farsa



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódeczka
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze czytałam, że taką moc mają produkty bogate w cynk Smile ktoś już wcześniej wymieniał jakie to są Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trening siłowy proponuję - trening "na masę" pobudzi organizm do produkcji testosteronu, do tego dokładamy cardio na polepszenie krążenia.

W kwestii diety - powinna być zdrowa, ale polecam jeść czerwone mięso od czasu do czasu, jako budulec testosteronu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celinabak



Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A osławione ostrygi? Ma ktoś o nich jakieś zdanie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Robinson



Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponowałbym wizytę u seksuologa bo to o czym piszesz nie jest normalne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group