Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cieżki wybór

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 4:33 pm    Temat postu: Cieżki wybór Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.Jestem niespełna 20 letnim chłopcem.Moja kobietka ma tyle samo latek.Jesteśmy juz ze sobą ponad roczek.Od 8 miesiecy Moja Piękność bierze tabletki antykoncepcyjne (Yasmine).Dzisiaj oświadczyła mi,ze zaprzestaje brania tabletek(jakichkolwiek) ze względu na stan jej samopoczucia itp.Reasumując powiedziała mi,ze przez te tabletki ciagle osłabia sie jej libido i nie ma na mnie ochotki takiej jak przed braniem... I powiedziała,ze mam używac gumek.Ja gumek nie używam i nie lubie,bo nie jestem do nich przekonany.Co proponujecie? Co mogłbym zrobić? Boje sie stosowac prezerwatywy,zeby potem sie stresować i robić niepotrzebne zamieszanie.Nie chce,zeby moja małą sie denerwowała.Moze jakieś inne tabletki,czy co? Jak z nią o tym pogadać.Bo mnei podsumowała,ze jestem egoista i myśle o sobie.Ale jak zajdzie w ciaze,bo gumka pęknie,albo sie zsunei to bedzie zarówno jej jak i mój problem.A nie zostawie jej nigdy.Wiec?? Co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to masz racje problem jest was obojga. Tylko dla czego chcecie go rozwiązywać osobno Razz

Twoja dziewczyna ma racje, tabletki obniżają libido, moim osobistym zdaniem jeśli jej nie pasują, nie chce ich brać to nie należało by jej w żaden sposób zmuszać czy stawiać pod presją.

antykoncepcja to zawsze kompromis, według mnie dobrze, bo ten kompromis ciągle przypomina o tym że ciąża może sie zdarzyć i nie istnieje 100% metoda.

Trzeba by siąść, być możę do monitorka, razem poczytać choćby:
ten artykuł
i ten artykuł
i jeszcze ten artykuł

Być może jeszcze coś przeczytać, zapytać lekarza, mozęsz iść z nią do ginekologa, poradzić sie zapytać konkretnie.
Powiedzieć (ale bez żalu i pretensji) czego sie oczekuje czego sie nie chce, co jest sie wstanie poświęcić w imie czego, i dokonać wyboru, wybór właśnie na tym polega że wybiera sie najbardziej odpowiednią z możliwych opcji.
Co nie zawsze oznacza idealną.

Myśle że jak tak siądziecie na spokojnie i każdy zrobi głęboki w dech i powie bez dużych emocji co chciał by a czego nie chciał by, to dojdziecie do porozumienia Wink


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia Wto Sty 16, 2007 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawde boje sie.Prezerwatywy są tak niedoskonałe.Po każdym stosunQ bedzie pewnie tyle "Ale".Nie bede czerpał przyjemności z sexu,tylko myślał o prezerwatywie.Stres = zanik potencji.Zanik potencji = brak sexu :/Przy tabletkach czułem sie swobodnie pewnie.Byłem niczym nie skrepowany.Fakt,nie moge czerpać przyjemności kosztem kochanej osoby.Ale boje sie,ze pogorsza sie nasze relacje łóźkowe,przez te prezerwatywy... Sam nie wiem.Ona sie uparła,ze nie bedzie brała.A jak zaczynam temat,to mówi,ze myśle tyko o sobie :/ Ehh te baby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i ech te baby ale to nie ty faszerujesz sie hormonami - a to nie jest obojętne dla organizmu - szczególnie w młodym wieku

wam to potoczne mówiąc " zwisa " bo wy macie fajnie i jest ok - a kobieta ??

nie można zwalać całej odpowiedzialności na kobietę - i całej niedogodności z tym związanej - wy też ponoście tego cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusiu,ale czemu mnie oskarżasz o to ,czeg nie robie?Czy ja wymyśliłem te tabletki?Czy ja karze je zażywac kobietkom? Nie ,Wy same decydujecie... Ja niechce namawiać mojej Niunia do kontynuowania kuracji hormonalnej,ale do znalezienia innego wyjscia z sytuacji.A ze prezerwatywom nie ufam,wiec po to zamiesciłem tu temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mowie ogolnie o facetach - nie o pojedynczych przypadkach

a niestety wiekszosc zmusza partnerki do hormonów Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.M



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wypróbowałam już niejedne tabletki antykoncepcyjne i rzeczywiście większość z nich wpływa niekorzystnie na "nastrój" kobiety. Jedynymi tabletkami, które mi spasowały był Logest. Może warto wypróbować coś innego niż Yasmine, to że po nich czuła się źle nie znaczy, że po każdych tak będzie.
Fakt, że faszerowanie się owymi tabletkami jest nie do końca obojętne dla organizmu, jednak komfort jaki dają jest niezaprzeczalny i nie porównywalny ze stosowaniem samych prezerwatyw.
Decyzję musicie podjąć oboje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego należy różne tabletki wypróbować, nie wszystkie pasują kobiecie. Możesz popróbować.
A libido nie zawsze spada po tabletkach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@RHIN:
pozostają jeszcze kaptyrki, albo prezerwatywy dla kobiet Wink
żele i globólki plemnikobójcze, można dodać do tego jeszcze dni nie płodne które bedziecie wyliczać.

Tak samo jak ty nie możesz wymagać od niej dalszej kuracji hormonalnej to ona nie może wymagać od Ciebie stosowania prezerwatyw jeśli masz duże obawy.
Próba wymuszania nic tutaj nie da.
Jedyny porzadny i skuteczny efekt przyniesie jasna rozmowa.
Postaraj sie ją namówić na taką rozmowe, zaznacz przed nią że chcesz poważnie porozmawiać ale bez zbędnych emocji. (tak aby nie miała tego argumętu z egoizmem bo i po co, jeśli to co Ty opisujesz to egoizm, to ja nie wiem kim są inni Wink )

@agusia:
odrużnij dzieciaków którzy chcą swojej przyjemności od mężczyzn którzy chca być przy boku kobiety.
Oraz czytaj, no na litość, czy RHIN, napisał coś co mogło by świadczyć o jego egoizmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:


@agusia:
odrużnij dzieciaków którzy chcą swojej przyjemności od mężczyzn którzy chca być przy boku kobiety.


wielu z nich tylko udaje uczucie więc nie wmkawiaj innym ze większość myśli o kobiecie a nie swojej przyjemności.

ilość spraw rozwodowych i ich przyczyn oraz innych problemów w związkach same mówią o sobie - dziwne ze jeszcze o tym nie wiesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group