Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cierpnie mi dłoń

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anri
Gość









PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 3:51 pm    Temat postu: Cierpnie mi dłoń Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dwóch tygodni cały czas cierpnie mi dłoń lewej ręki. Nie wiem czy jest to powiązane z arytmią, która również się pojawiła czy to po prostu jakies małe problemy z krążeniem. Ktoś może zna odpowiedz?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no nikt ci diagnozy nie poda Wink na forum, za to jest u nas jeden podobny temat Smile

http://www.biomedical.pl/forum/dretwienie-dloni-vt194.html

Poczytaj sobie tam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anri
Gość









PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech... Chcialam sie tylko dowiedziec czy to cos nie tak... nie lubie biegac do lekarza wiec wole sie sto razy upewnic czy cos mi na pewno jest Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
aniak238
Gość









PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie zdrowieSOS [zakaz linkowania na forum]
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania

----edit by Pituszka
Jeden taki post wystarczy, reszta została skasowana.
Powrót do góry
Claudqa



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:51 am    Temat postu: x Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zarzyj magnez , to powinno pomóc .Bardzo pomaga tez w chwili zdrentwienia masowanie kończyny .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group