Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciemnobrazowe uplawy i naprzemienny bol jajnikow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krysztalek_18



Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 12:22 pm    Temat postu: Ciemnobrazowe uplawy i naprzemienny bol jajnikow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Od roku biore tabletki antykoncepcyjne Madinettte, zawsze robilam przerwe po skonczeniu opakowania, lecz tym razem wzielam jednonpo drugim. Od tego czasu (jestem po pierwszym tygodniu brania tabletek), naprzemiennie bola mnie dwa jajniki, bol promienieje az do nog, a dodatkowo pojawil sie ciemnobrazowy sluz. Dodam, ze kilka miesiecy temu mialam podejrzenia grzybicy, na ktpra nie dostalam zadnych lekow, a dwa tygodnie temu przeszlam kuracje antybiotykowa. Po skonczeniu brania antybiotykow odczekalam tydzien ze wspolzyciem, wiec ciaza jest wykluczona, poza tym nie mam nawet najmniejszych objawow. Co moze mi byc? Wizyte u lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu, strach o to co moze mi byc nie daje mi zasnac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group