Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciemna skóra okolic bikini

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 10:00 pm    Temat postu: Ciemna skóra okolic bikini Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dawno mnie tu nie było, zakładam temat, chociaz nie wiem czy w dobrym miejscu, moze powinno znalezc się to w dermatologii.. z góry przepraszam.

Od pewnego czasu zaczęłam zauwazac ze skora miedzy nogami staje mi się coraz bardziej ciemna.. miedzy posladkami, po wewnetrznej stronie ud, na sromie, ogolnie caly ten obszar jest wyraznie ciemniejszy od reszty ciala, Gdy rozłoze nogi widoczna jest wyrazna granica odcieni skory, jakby mnie ktos 'tam' pomalowal na inny kolor;p Jest to nie estetyczne, nie boli, nie swędzi, nie piecze, nie jest suche, zero jakis bolesnych dolegliwosci, po prostu jest taka ciemna, ale wyglada to okropnie. Kiedys nie wiedzialam nawet ze tam tak wygladam dopóki nie powiedzial mi o tym chlopak, pozniej obejrzalam to w lusterku i sie przerazilam. Dodam ze mam lekka nadwage, uda ocieraja sie o siebie, lecz dbam o higiene, na pewno to nie bród;p. Co o tym myslicie?? Co to jest? Czy sa jakies kremy wybielające, rozjasniajace??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos pomoze???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hallooo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group