Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciekawostka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 10:46 pm    Temat postu: Ciekawostka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aromaterapia -metoda polegająca na zastosowaniu olejków eterycznych uzyskanych z roślin aromatycznych.Celem terapi jest uzyskanie uczucia odprężenia oraz zmniejszenia dolegliwości. Leczenie sztuką-jest to terapia wizualna polegająca na tworzeniu własnych rysunków,obrazów,rzeźb czy zdjęcz fotograficznych.Pacjęt dzięki sztuce dostarcza terapeucie informacji na temat tłumionych przez siebie uczuć oraz głęgoko ukrytych wspomnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 12:59 pm    Temat postu: Re: Ciekawostka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudziutka napisał:
Leczenie sztuką-jest to terapia wizualna polegająca na tworzeniu własnych rysunków,obrazów,rzeźb czy zdjęcz fotograficznych.Pacjęt dzięki sztuce dostarcza terapeucie informacji na temat tłumionych przez siebie uczuć oraz głęgoko ukrytych wspomnień.


Niestety nie zawsze pacjent potrafi się na tyle skupić aby terapia przyniosła oczekiwany skutek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazałm zapomniany temat, który od zawsze mnie fascynował, dlatego podbijam, może po tych kilku latach, ktoś także interesuje się tym tematem. Może poleci mi jakąś publikację? Niestety mało tego jest w naszym kraju, a myślę, że to ciekawa dziedzina Smile Zapachy to coś cudownego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group