Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża? wpadka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek1992n



Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 12:40 pm    Temat postu: Ciąża? wpadka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Podczas uprawiania seksu bez prezerwatywy, mieliśmy sytuację mianowicie: byliśmy bardzo podnieceni, żeby nie doszło do wytrysku to robiłem przerwy po ok. 30 sekund(członek był w pochwie) żeby libido zmalało. Podczas kolejnej przerwy poczułem jakby substancja płynna wylewa się z członka, droga do wytrysku była w połowie, wyjąłem członka. Partnerce z pochwy wylewało się białe nasienie (nie była to sperma ponieważ brakowało śluzu), zaś u mnie po kilku ruchach posuwisto-zwrotnych wydostawała się przezroczysta substancja(tak jakby śluz)Partnerka umyła miejsca intymne. Czy partnerka zaszła w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marek1992n, to zależy czy miała dni płodne czy nie - od tego to zależy.

substancja, która wydobywała się z członka to najprawdopodobniej był preejakulat - znajdują się w nim plemniki zdolne do zapłodnienia, ale tylko i wyłącznie na krótko przed wytryskiem, w przeciwnym razie plemniki znajdujące się w tym płynie są upośledzone i nie będą przyczyną ciąży.

to, że partnerka umyła miejsca intymne to nie znaczy, że coś się nie dostało do środka.

czyli mam rozumieć, że wytrysku w ogóle nie było ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group