Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża w czasach kryzysu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 7:59 pm    Temat postu: Ciąża w czasach kryzysu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałbym poznac wasze zdanie co do zajścia w ciąże i posiadanie bobasa w tym trudnym czasie mianowicie mam na myśli o kryzysie ktory dotchął nasz kraj i z tego co widac dotyka każdego obywatela po kolei.
Chciałbym miec potomstwo,lecz nie wiem czy z tym nie zaczekac. Troche ta sytuacja która przedstawiaja w wiadomościach mnie przeraża. Chciałbym żeby dziecku niczego nie brakowało ale ceny rosna,wokół zwolnienia i problemy. Chciałbym poznac wasze zdanie. Jak sobie radzicie z bobasami w tym czasie i jakie wogóle wobec tego macie podejście i nastawienie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochana na bobasa jest zawsze czas ja mam 13-miesięczne dziecko i dobrze ją wychowałam i teraz się bez zastanowienia zdecydowaliśmy na drugiego malca i jestem w 4 miesiącu ciąży i wcale nie żałuje jestem szczęśliwa i mój mąż też a on to mój największy skarb. Potem może być na nie za późno szczerze mówię... Smile Smile Smile Smile pozdrawiam i nie martw się kochana:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm..ja jestem w polowie 7 miesiaca i tez sie nie martwie co bedzie,najwazniejsze dla mnie to urodzic a po porodzie na pewno sie wszystko samo pouklada:)
pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group