Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciaza w anglii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ANTIKA



Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: fareham uk
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 1:59 pm    Temat postu: ciaza w anglii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc jestem zalamana prawdopodobnie mam ciaze pozamaciczna,boli mnie strasznie brzuch i krzyz mam plamienia,,i co najgorsze polozna wysla mnie do domu i nawet stwierdzi ze moge isc do pracy,jestem w anglii a tu ciaza traktowana jest jako normalny stan a wszelki anomalie przed 3 miesiacem budza raczej niewielkie zainteresowanie,czy bedac w takiej ciazy moge brac cos przeciw bolowego?w poniedziaek lece do polski ale ten bol jest tak straszny ,mam jeszcze jedno pytanie prawdopodobnie byam wczesniej w ciazy i poroniam i dlatego teraz jest ta ciaza pozamaciczna ,czy takie tumaczenie mego stanu jest logiczne?nie ufam tutejszej suzbie zzdrowi mam wrazenie ze na temat medycynu wiedza duzo mniej niz nasi polscy lekarze pozdrawiam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Koteckowa



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem na Wyspach tylko w Szkocji i też jestem pełna obaw a to dopiero poczatek. Z tego co wiem od mojej koleżanki, która spodziewa się dzidziusia w Polsce, bezpiecznie można stosować No-spę i jak zawsze paracetamol. Trzeba się tylko upewnić, że jest tam tylko Paracetamol bez dodatku np. kofeiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KICIA1984



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: birmingham
PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ja czytalam ze spokojnie mozna w ciazy brac apap. tez jestem w angli ale mialam inne wyobrazenie o lekarzach, moja kolezanka dostala zwolnienie z pracy od razu mimo ze jej ciaza przebiegala super, moze pomysl nad zmiana lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group