Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciaza?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mała:)



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:28 pm    Temat postu: Czy to ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z chłopakiem w 16 i 21 dniu cyklu, które mam nieregularne. Miesiączkuję średnio co 29-35 dni. Ostatnią miałam 7 marca. Nie wiem czy to były moje dni płodne, czy niepłodne. Był to seks analny. Oba stosunku były w prezerwatywie, nic nie pękło. Przy pierwszym stosunku na początku ocieraliśmy się o swoje narządy płciowe, mój chłopak miał na sobie bokserki, było wtedy jeszcze daleko do wytrysku . Czy mogę być w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprzez anal w ciaze sie nie zachodzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała:)



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jeśli nawet byłyby to moje dni płodne to nie ma mowy o ciąży ? Jestem straszna panikara i mam jeszcze jedno pytanie czy są jakieś możliwości żeby przy seksie analnym z prezerwatywą zajść w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

małaSmile napisał:
Czyli jeśli nawet byłyby to moje dni płodne to nie ma mowy o ciąży ? J

jesli nasienie nie dostanie sie do pochwy to nie ma szans na ciaze.


małaSmile napisał:
zy są jakieś możliwości żeby przy seksie analnym z prezerwatywą zajść w ciążę?

jesli gumka peknie i nasienie dostanie sie do pochwy. w innym wypadku nie ma szans bo niby jak?
przeciez w odbytnicy nie masz macicy Neutral Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała:)



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janu2012



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 7:59 am    Temat postu: ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie pewnie dość śmieszne pytanie. Uprawialem seks z dziewczyna bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w środku, wogóle nie doszło. Pytanie moje brzmi czy dziewczyna może być w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 8:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo to jak moze byc w ciazy??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janu2012



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 8:14 am    Temat postu: ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo dużo czytałem na temat tego płynu który wydziela się w trakcie podniecenia. I w jednym miejscu piszą że przez niego kobieta może być w ciąży gdzie indziej nie. Czy istnieje ryzyko że może być w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w płynie nie ma plemnikow, to jest zwykłe podniecenie.
jesli czujesz ze wytrysk nastapi lada moment to wowczas jakies ryzyko jest, tzw wyjscie na styk.
jesli tego nie było to najnormalniejsze podniecenie z ktorego ciazy nie bedzie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group