Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża przy antykoncepcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oldzia



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 9:26 pm    Temat postu: Ciąża przy antykoncepcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... obawiam sie ze jestem w ciąży a biore tabletki, najlepiej zaczne od poczatku. Byłam u ginekologa ktory zapisał mi tabletki antykoncepcyjne a to tylko z tego powodu ze mam małą torbiel na macicy i dzieki tym tabletka ta torbiel miala zniknąć. Kazal mi je brać od pierwszego dnia miesiaczki czyli od 2.02 dziś jest 22.02 ja nadal mam miesiączke ale to nic bo wiem ze tak moze organizm reagowac, dodam ze przez kilka pierwszych dni czulam sie przez te tabletki okropnie, bylo mi slabo bralo mnie na wymioty bolala mnie glowa i zoladek. Nie pamietam dokladnie ktorego ale coś koło 10.02 współzylam z chlopakiem. Powiedzcie mi czy jest możliwe ze zaszłam w ciąze po mimo brania tabletek i tak dziwnej reakcji organizmu na nie? Dodam ze to są moje pierwsze tabletki i dziś wziełam ostatnią. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim tak długie krwawienie powinno skłonić Cię do wizyty u lekarza.Tabletki są prawdopodobnie źle dobrane. Tym bardziej,że źle się po nich czujesz. Musisz zmienić koniecznie. CZy ciąża możliwa...no cóż zdarza się i tak. Zrób test lub najlepiej udaj się do ginekologa
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jak długie masz cykle i czy wytrysk był w srodku?
ponoc tabletki chronia juz po zazyciu 1wszej,wiec teoretycznie nie powinnas byc w ciazy,ale nigdy nic nie wiadomo. zrob test tak jak radzi Tosia. ale najwczesniej po 16dniach od stosunku. czyli 26.02- najwczesniej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oldzia



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tereaz mnie ladnie nastraszyliscie... Do lekarza boje sie isc ale wiem ze bede musiala chociazby po kolejne tabletki...Mam nadzieje ze jednak nie bede w ciazy... Trzymajcie kciuki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oldzia, a czy nie lepiej wiedzieć od razu na czym się stoi niż się bać ? w końcu nadejdzie ten dzień kiedy się dowiesz co i jak, lepiej się nie stresować Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZego tu się bać? Lepiej iść szybciej i sprawdzić wszystko.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oldzia



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ide po test ciązowy i jutro go zrobie... pierwszy krok... pożniej pojde do lekarza... Smile

Dodano po 15 godzinach 29 minutach:

Hej... właśnie jestem po wykonanym teście... Wynik wyszedł negatywny wiec mam nadzieje ze moge mu wierzyc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli mineło 16dni to tak. jesli mniej - musisz powtorzyc. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group