Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciaza przez ubranie

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sektor0



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroclaw
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 9:33 pm    Temat postu: ciaza przez ubranie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dluzszego czasuz moja dziewczyna uprawiamy tak jakby seks przez ubranie... I mam klopot, poniewaz ostatnio gdy to robilismy mielem wytrysk a moja dziewczyna lezala w tym momecie na mnie... mialem mokre spodenki i nie wiem czy na moja dziewczyne nie przedostaly sie czasem plemniki... Moja dziewczyna miala czarne spodnie i nie bylo widac czy nie sa przypadkiem lekko mokre... Obawiam sie tego ze moja dziewczyna przez to moze zajsc w ciaze Sad Question prosze piszcie co o tym myslicie i dajcie jakies rady...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli miala na sobie spodnie to i musiala mniec majtki przez tka warstwe ubran watpie aby mogla zajsc w ciaze. mysle ze nie masz sie czym martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile macie lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sektor0



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroclaw
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 10:49 pm    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm a musisz wiedziec ile mamy lat, co.. prosilem o podzielenie sie opiniami na ten temat.. bylbym bardzo wdzieczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo jak na mnie to macie góra 16 ;]


A tyle na forum pisane było że do zapłodnienia może dojść tylko w przypadku penetracji...


Historia mówi nam że stosunek typu "królewskiego" - nie wiem jak go innaczej nazwać - czyli taki gdzie penetracja nastąpuje dopiero w momencie ejakulacji, był bardzo nie skuteczny - tj. rzadko dochodziło do zapłodnienia.
Wniosek można sobie samemu wyciągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Paweł powiedział to z sarkazmem. Very Happy

Ja postuluję za powtórzeniem klasy 5 i przestudiowanie innych działów forum.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanwiałem sie po prostu czy od razu zamknąc temat czy może poczekać troche, postanowiłem poczekać i zobaczyć reakcje na zadane pytanie.

Równie dobrze mogłeś napisać że po 23, chodź wątpie aby ktoś w to uwierzył.

Seks nie jest dla DZIECI, więc nie wiem po co odwiedzenie tego forum oraz takie pytanie?
Nie wspominając o wyczynach, dajcie sobie lepiej spokój, będzie bezpieczniej dla was (i dla innych czytających czy widzących was).

Temat zamykam oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group