Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciaza pozamciczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angusia



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: siemiatycze
PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam .. mam problem mianowicie drugi miesiac nie mam miesiaczki w lutym pojawiło się chlupnięcie brunatnej wydzieliny przy oddawaniu moczu ... zrobilam test ciązowy wyszedl negatywny ... umówilam się na wizytę do ginekologa zrobiono mi usg nie wykazalo ciazy.. dodam ze przez 4 miesiace bralam tabletki antykoncepcyjne Yasminelle .. brzuch mi puchnie w oczach i podbrzusze pobolewa a miesiaczki nie ma co robić ?? czy to może byc ciaza pozamaciczna duzo sie o tym naczytalam i jestem wystraszona Ratunku prosze o szybką odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to wynik odstawienia tabletek? bo rozumiem ze juz ich nie bierzesz tak??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sądze zeby to byla ciąza. Ciaza pozamaciczna daje rowniez pozytywny test ciązowy bo rowniez wydziela sie ciązowy hormon. Lekarz robiąc usg obejrzal na pewno jajniki jajowody itp jesli nic nie wykryl to ciązy nie ma.po 2 miesiącach to byloby juz z Tobą b.kiepsko.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group