Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciaza pozamciczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota117



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:03 am    Temat postu: ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podejrzenie ciąży pozamacicznej. 19 lutego na mojej bieliźnie pojawiły sie dwie krople krwi, ale wieczorem ustało i więcej nic sie nie pojawiło. Jestem w drugim tygodniu ciąży. Czy moje krwawienie to może być objaw ciąży pozamacicznej?? Proszę odpiszcie szybko!!!



-------edited by emilka------
przyłączyłam do tematu, dotyczącego ciąży pozamacicznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
caryc



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na moje oko Dorotka to mogla byc Twoja "ostatnia miesiaczka" przed dlugim czasem spokoju:) nie masz co sie martwic 2 krople to nie koniec swiata ja mialam swoj ostatni okres tak jak Ty bedac w 2 tygodniu ciazy (swoja droga ze jeszcze nie wiedzialam ze bede mama...) jesli Cie nie uspokoilam i dalej sie martwisz to idz do ginekologa - on powie Ci dokladnie co sie tam w srodku dzieje:) powodzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:32 am    Temat postu: Ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile Dopiero dziś się zarejestrowałam na forum ponieważ mam parę pytań a niemam się za bardzo z kąd dowiedzieć, może mi ktoś po prostu pomoże.Zaszłam w ciążę pozamaciczną i pare dni temu miałam operację,i poprostu niewiem kiedy mam zacząć współżycie z mężem a niechcę żeby się coś stało i po prostu szukam pomocy.Dzięki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sunia wydaje mi się że z tym trzeba poczekać z miesiąc albo dwa... gdyz wszystko musi się zagoić. Ze staraniem o dziecko jednak radzę poczekać minimum 3 miesiace.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 1:36 pm    Temat postu: Ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpis, też tak myślałam że ze 2 miesiące nie należy współżyć ale chciałam się upewnić a o dzieciach narazie nie myślę bo to już drugie moje poronienie więc na razie chciała bym odczekać ze 3 lata pozdrawiam pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asik77



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódzkie
PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 12:58 am    Temat postu: ciąza pozamaciczna? prosze o odpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to mozę byc ciąża normalna czy poza maciczna?
robiłam test z krwi po 12 dniach od stosunki i wyszło 0,1, czyli ze nie jestem w ciązy, byłam u gin.a po 29 dniach od stosunku i powiedzial mi ze nie jestem w ciązy, ale ja dziwnie się czuje , piersi mi urosły, mam bole brzucha, biegunki a okres? to raczej plamienia. dla pewnosci zrobilam test z moczu -bobo test-po 42 dniach od stosunku i 1 kreska.....ale ja nadal mam bóle brzucha i piersi mi urosly o 1 rozmiar na pewno i z dnia na dzień jakby były wieksze, sutki są twarde i bola, a do toalety biegam czasmi co chwila
. zastanawiam sie czy jestem w ciązy czy czasem to nie jest ciąza pozamaciczna.... naczytałam się ze jest kilka rodzajów ciąz pozamacicznych... sama juz nie wiem... moze któras z was była w podobnej sutuacji?

---pisz w odpowiednich tematach skoro takie istnieją---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 4:40 pm    Temat postu: czy to ciąża pozamaciczna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie bo koleżanka mnie zmartwiła. Ona miała ostatnio okres ok 18 grudnia a teraz dostała 15.01, trwał jakies 7 dni. Potem niby ustało a teraz znow cos plami, boli ja brzuch, mówi że czuje cały czas duży pęcherz a nie może siku zrobić. Była u ginekologa który powiedział że podejrzewa u niej ciaże pozamaciczną. Czy jest to możliwe skoro dopiero dwa dni temu skończył jej się okres?

---Temat przeniosłam do odpowiedniego działu---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli to bylo plamienie... to calkiem mozliwe, no na odleglosc nie stwierdzimy czy to jest normalna ciaza czy pozamaciczna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy są jakies objawy ciązy pozamacicznej ? ostatni okres mialam 8 lutego, badanie krwi potwierdzilo ciaze, ale czesem pobolewa mnie prawy jajnik ? czy to jest jakis zly objaw ? w ciagu najblizszych dni nie moge zrobic usg bo jestem w innym miescie a bardzo chcialabym wiedziec czy to moze byc ciaza pozamaciczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie:).na początku ciązy mozna czuc rozne dolegliwosci jak bol jajnikow,podbrzusza itd. Mysl pozytywnie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group