Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej -możliwa?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez trzeba brac pod uwage powod dla ktorego lekarz kazał Ci je odstawic.
Hmm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gochazet



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 9:35 am    Temat postu: Ciąża podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej -możliwa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie od 6lat biore tabletki antykoncepcyjne rigevidon ale 3 dni temu pekla mi prezerwatywa czy mozna zajsc w ciaze



Zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący problem / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po co stosujecie prezerwatywy skoro bierzesz tabletki? jeżeli regularnie je przyjmujesz chłopak może konczyć w Tobie i nie zajdziesz w ciążę...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mada:)



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy mogę być w ciąży jeśli kochałam się chłopakiem w przerwie między opakowaniami tabletek, to był 7 dzień czyli na następny miałam zacząć kolejne opakowanie, mam dziwne objawy: ból brzucha i pierś i czasmi występują mndłości. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciążę bo bierzesz tabletki. One chronią również w trakcie 7dniowej przerwy...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gogogo



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 9:04 pm    Temat postu: tabletki antykoncepcyjne a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc. biore tabletki antykoncepcyjne (3 opakowanie) i obecnie jestem w przerwie 7-dniowej. wydaje mi sie, ze zaszlam w ciaze, bo ostatnio mam dziwne objawy. zawroty glowy, zwiekszona produkcja sliny, bolesnosc piersi, wiekszy apetyt, wyzsza temperatura (chociaz nie wiem czy to sie akceptuje przy tabletkach). nie zdarzylo mi sie zapomniec tabletki i bralam zawsze o tej samej porze. obecnie to jest moj 3 dzien przerwy, w ktory zawsze dostawalam okres w poprzednich cyklach. teraz ani widu ani slychu, nawet brzuch mnie nie boli. co myslicie na ten temat? naprawde niepokoja mnie te objawy. dacie jakas rade? co myslicie na ten temat? dzieki wielkie

--- przenosze do tematu pokrewnego w dziale Antykoncepcja hormonalna i chemiczna --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób test, aczkolwiek jeżeli regularnie brałaś i stosowałaś się do wszystkich zasad, to wątpię, żeby to była ciąża
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gogogo



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robilam tydzien po stosunku, (niby powinien wykryc ciaze tygodniowa) chociaz watpie, ze wykazalby on ciaze nawet gdybym byla. chodzi o to, ze stosunek odbyl sie w poprzedniej przerwie siedmiodniowej w 7 i 8 dniu(kiedy wzielam pierwsza tabletke) i obawiam sie ze moze przerwa nie byla zabezpieczona... chociaz dlaczego, to nie wiem. czy ma znaczenie o ktorej godzinie biore tabletke 8 dnia po siedmodniowej przerwie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, grunt żeby się nie spóźnić więcej niż 12 godzin. test 7 dni od stosunku jeszcze nic nie wykryje
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gogogo



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jak dostalam okres w poprzedniej przerwie 4 dnia i 8 dnia wzielam tabletke o 16 (pomiedzy tymi dniami byl stosunek), to raczej nie ciaza? sorry za te wszystkie pytania, ale wole sie upewnic jak juz pisze. dzieki z gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group