Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża po antykoncepcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewela1986



Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 12:52 pm    Temat postu: Ciąża po antykoncepcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie- lekarz stwierdził u mnie pco - zespół policystycznych jajników (Nieregularne miesiączki) dostałam do brania na 28 dni Estrofen i orgamentil. po 28 dniach mam zrobić 7 dni przerwy i zacząć brać Syndi-35. Chciała bym w niedługim czasie starać się z mężem o dziecko. Jak się przedstawia sytuacja planowania ciąży po stosowaniu syndi-35 bo to leki antykoncepcyjne które dostałam na uregulowanie miesiączki,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w trakcie przyjmowania tabletek owulacje zostaną zahamowane. Po odstawieniu powinien nastąpić wyrzut komórek jajowych co ułatwi zajście w ciążę które obecnie jest bardzo utrudnione, ale może się zdarzyć ciąża mnoga.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group