Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża po antykoncepcji hormonalnej

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiaa



Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 1:25 pm    Temat postu: Ciąża po antykoncepcji hormonalnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Planuję drugą ciążę. Moim problemem są nieregularne okresy a tym samym owulacje. od 7 miesięcy z mężem próbowaliśmy ale z marnym skutkiem. Crying or Very sad Lekarz ginekolog zalecił mi hormonalną antykoncepcją na kilka miesięcy a póżniej odstawienie i w pierwszym miesiącu 100% możliwoćś zajscia w ciążę. Shocked Szczerze mówiąc to trochę się obawiam, ponieważ wyczytałam ze w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek istnieje duże ryzyko ciąży mnogiej. Czy to prawda??? zaznaczę ze mam już jedno dziecko. Bardzo proszę podzielcie się waszą wiedzą! Ważne byłoby dla mnie zdanie Jagody na ten temat. Wszystkich pozdrawiam. Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!tez slyszalam ze zaraz po tabletkach jest wieksza szansa ale ja od 3 miesiecy juz nie biore tabletek i nic.Kazda kobieta jest inna ale w moim przypadku po tabletkach anty.jest wlasnie tak -brak ciazy.Owulacje mam okres regularnie a tu i tak nic.Juz nie wiem jak to jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plodność to jedno, a trafienie w ramy czasowe kiedy może dojść do zapłodnienia to drógie Wink

Cierpliwość i wytrwałość Wink to przedewszystkim - można tez kupić w patekach test owulacyjny w tedy bedzieie miał większa pewność kiedy warto sie starać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak Pawle masz zupelna racje ale jesli kobieta jest w tym stanie to wytrwalosc jest na ostatnim miejscu.Przychodza straszne mysli do glowy i wszystko wydaje sie niezrozumiale i dziwne.Wiem ze jest to glupie ale nieraz zastanawiam sie czy kiedys sie uda.Wiem od lekarza ze jestem zdrowa ale mimo tego tak nieraz mysle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moncia
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanie po jaim czasie można zajsc w ciąże po tabletkach antykoncepcyjnych
Powrót do góry
kaja
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 4:13 pm    Temat postu: ciaza po tabletkach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy jakie tabletki bralas,jak zawieraly duzo hormonow to lepiej poczekac 3 miechy,powodzenia
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moncia napisał:
czesc mam pytanie po jaim czasie można zajsc w ciąże po tabletkach antykoncepcyjnych


z czasem odstawienia tabletek antykoncepcyjnych płodność odrazu wraca, a nawet można powiedzieć, że jest wzmożona..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie wraca odrazu. Przez nawet okres 2 lat może być to bardzo "znikoma" płodność, jeśli kobieta stara sie o dziecko a brała proszki antykoncepcyjne nawet przez 2 lata może miec problemy z zajściem. Ale nie wolno brac tego pod uwagę, gdy nie chce się mieć dziecka a chce sie "zaoszczędzić" na środkach antykoncepcyjnych.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maga
Gość









PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Ja mam ten sam problem co wy dziewczyny, także zażywałam tabletki hormonalne, słyszałam tylko tyle ze po odstawieniu powonno się odczekać nawet do pół roku z planowaniem dziecka, bo to może się potem odbić na zdrowiu maleństwa. Ja narazie mam za sobą 2 miesiące , i niewiem co robić bo bardzo z mężem chcemy mieć dzidziusia/
Powrót do góry
kociaku



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 8:18 pm    Temat postu: kiedy ciąża po tabletkach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam i mam pytanie 4lata bralam harmonet i od2 miesiecy przestalam kiedy moge zajsc w ciaze



-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group