Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciaza po aborcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta b.21



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:15 pm    Temat postu: ciaza po aborcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed trzema lety mialam usunieta ciaze. do teraz nie moge zajsc w ciaze i nie wiem czemu. bardzo pragne dziecko, co mam zrobic gdyz lekarze twierdza ze jest wszystko ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to ten sam lekarz który przeprowadzał zabieg?
Może twój partner ma za słabe plemniki, albo ty masz bezowulacyjne cykle...możliwości jest wiele...chociażby konflikt serologiczny...ehh...powinniście z partnerem udać się razem do lekarza i porobić badania.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Guśka



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:04 pm    Temat postu: Problemy z ciążą po zabiegu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy zabieg usunięcia ciąży ma jakiś konkretny wpływ na późniejsze poczęcie dziecka?Prosiłabym o odpowiedź specjalistów...Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na forum nie ma osob ktore sa lekarzami, jesli juz to sie dopiero kształca,wiec jesli Cie satysfakcjonuje to poczekaj na wypowiedz danej osoby Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale usuniecie ciazy czyli aborcja, skrobanka po poronieniu, czy ciaza ektopowa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Guśka



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem,bo sprawa nie dotyczy mnie osobiście.Wiem tylko,że przyjaciółka była w ciąży i usunęła ją w 11 tyg ciąży,5 miesięcy po urodzeniu 1dziecka i teraz od roku starają się z mężem o kolejne (bez rezultatu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli to byla aborcja moglo to wplynac na sluzowke macicy i faktycznie to jest przyczyna tego ze nie zachodzi w ciaze... ale jezeli to bylo poronienie to powinno nie byc problemu - to zalezy tez od tego z jakiej przyczyny poronila itp.
w brew pozora rok to nie jest duzo ale jezeli to ja niepokoi niech sie zglosi do ginekologa on zadecyduje czy zrobic jakies badania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Guśka



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje Ci bardzo za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julcia71



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka moze i masz racje, ale opowiem ci przypadek mojej znajomej, miala 3 aborcje pod rzad co jakis czas, czyli zaszla w ciaze - usunela, po jakims czasie znowu zaszla i tak do 3 razu, a teraz podobno chcca miec dziecko a nie moga, to jest dziwne, co?? czyli po pierwszej aborcji dalej zachodzila normalnie, to o co tu chodzi??aha dodam ze maja juz dziecko przed tymi zdarzeniami.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Julcia po aborcji jest trudniej zajsc w ciaze a czasami to jest niemozliwe ale nie we wszystkich przypadkach tak jest Smile podejzewam ze ta kobieta miala silny organizm i po jednej aborcji zaszla po drugiej tez ale trzecia to juz bylo za duzo i teraz nie moze....
roznie to bywa po tych aborcjach... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group