Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CIĄŻA/ OWULACJA/ CHOROBA???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baska2243



Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: katowice
PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 2:56 pm    Temat postu: CIĄŻA/ OWULACJA/ CHOROBA??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. mam problem..
Więc opisze wszystko od początku...

Staramy się z mężem o dzidziusia..
pierwszy miesiac staran.. nic.. dostalam okres.. no i czekaliśmy na kolejne dni płodne... i w dodatku zaczęły mnie boleć piersi (zawsze było to tydzien przed okresem a teraz 2 czy nawet 3) ..zaczęły się(według obliczen 24.04-01.05 ...owulka miała wypaść na 29.04), pierwszy dzień ok.. w drugi wraz z śluzem pojawiła się tak jakby krew nie dużo, bo nie dużo ale jednak.. co dzień krwi było więcej.. to bylo tak hmm.. 30kwietnia/1maja... piersi cały czas mnie bolały i bolą nadal.. krwawienie skonczyło się wczoraj.. i dzisiaj z pochwy wydobywa sie śluz taki mętny biały.. zrobiłam test(05.05).. ale był ujemny ani sladu po 2 kresce... nie mam pojecia co to moze byc.. ;( proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group