Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciąża i pigułki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
longines53



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:34 am    Temat postu: ciąża i pigułki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jezeli bierze sie tabletki to jezeli byloby sie w ciazy to test np pre-test to wykaze?czy mozna byc w ciazy biorac tabletki i miec normalne krwawienie z odstawienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli bierzesz tabletki regularnie o tej samej godzinie i stosujesz sie do kilku innych zasad nie ma mowy o ciazy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez wariuje na temat ciazy, mimo, ze od lipca biore tabletki... teraz mam stres bo mimo tabletek + globulek + chlopak nie zakonczyl we mnie mylse ze jestem w ciazy..... Crying or Very sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co ty!!!! tabletki, globulki i jeszcze nie bylo wytrysku w tobie to nie ma mowy o ciazy, niby jakim cudem Smile wyluzujcie dziewczynki:) ja nie stosuje zadnego zabezpieczenia z moim mezczyzna jedynie jak mam plodne dni to prezerwatywe uzywamy a jak mam nieplodne to spokojnie konczy we mnie i jest wszystko ok Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wszystko rozumiem, tylko ze mna jest tak, ze kiedy tylko przyjdzie krwawienie mowie sobie, ze w nastepnym miesiacu bedziemy sie kochac bez gumek, globulek i do konca.... tylko tabletki... w koncu musze im zaufac... bo jaki jest sens icch brania w takim razie..... Niestety na planach sie konczy....
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz w koncu zaufac tabletkom i sobie tez Wink wiem ze to moze byc trudne ale fakt po co brac tabletki jak i tak sie z nich w pelni nie kozysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Mam taki problem.
Mianowicie od okolo roku biore tabletki, Cilest. Z poczatku bralam je co do zegarka, pozniej zdarzalo mi sie zapomniec wziasc o tej samej porze, ale nigdy nie przekroczylam 12 godzin zazywania ( najwieksza przerwa to bylo chyba 10 / 9 godzin ). Moj chlopak nigdy nie konczyl wtedy we mnie. W przedostatnim opakowaniu chcial sprobowac, i wytrysk byl we mnie, to bylo 4 dni przed planowanym okresem.W trakcie przyjmowania tego opakowania, nie przyjmowalam tabsow co do godziny, ale miedzy 11 a 14, raz pamietam zdarzylo mi sie przyjac kolo 16 17 :/ Od tego czasu zaczelam brac kolejne opakowanie, i skonczylam jestem przed okresem. I zmierzjac do sedna, zazwyczaj okolo tydzien przed okresem mialam lekko obolale piersi, bol w podbrzuszu, jednak teraz od srody ( wtedy tez kochalam sie z chlopakiem, skonczyl rowniez we mnie, tym razem bralam tabletki co do godziny ) mam mocno obolale piersi i mocniej boli mnie podbrzusze, boje sie ze jestem w ciazy Sad Bardzo prosze o pomoc, i odpowiedzi, Sad kiedys rowniez tu pisalam i otrzymalam swietne porady mam nadzieje ze tak bedzie i tym razem. Przepraszam jesli czegos nie da sie zrozumiec, jestem podenerwowana i pisze chaotycznie, w razie czego piszcie, napisze dokladniej. z gory dziekuje serdcznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie przekroczyłaś 12 godzin spoznienia, to w ciazy nie jestes.
Przy tabletkach objawy czasem wystepuja, czasem nie wystepuja. Nie ma sie czym przejmowac.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TinNyanko



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Skoro nie przekroczyłaś 12 godzin spoznienia, to w ciazy nie jestes.
Przy tabletkach objawy czasem wystepuja, czasem nie wystepuja. Nie ma sie czym przejmowac.


Nowicjuszka dziękuję pięknie za odpowiedź, dostałam okres, ale ponoć takie rzeczy w ciąży się również zdarzają :/ mam nadzieję jednak, że się nie mylisz Neutral Sad i, że nie będę miała fasolki w brzuchu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 7:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zrob test i sie okaze czy jestes w ciazy czy nie.

rzadko kiedy ma sie typowy okres i jest sie w ciazy, zazwyczaj wystepuje plamienie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group