Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciąża czy choroba...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m0nika22



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 2:32 pm    Temat postu: ciąża czy choroba... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cze....mam wielki klopot i nie wiem jak sobie z nim poradzic... 15 sierpnia kochalam sie z chlopakiem z zabezpieczeniem (okres zawsze mialam od 4 do 4 wiec cykl trwal 30-31dni...wiec z moich wyliczen byly to dni nieplodne, jednak okresu dostalam 2 i..teraz to juz sama nie wiem) od tego wydarzenia mialam juz 2 normalne okresy, potem bylam tydzien w wojsku na szkoleniu i mialam klopoty z sikaniem- wszystko mnie bolala i chodzilam do toalety bardzo czesto.... bralam chyba Furosemit i mi przeszlo... ostatnio jednak mam objawy ktore sa podobne do ciazy: mam ciagle zawroty glowy, ktore przeradzaja sie w bol, bardzo mocno boli mnie brzuch (partjowo-raz okolice lewego jajnika, potem prawy, a najczesciej srodek brzucha) mam tez klucia w sercu i boli mnie zoladek.... dzisiaj zrobilam 2 testy ciazowe i wyszly negatywnie....

ps. zapomnialam dodac ze ostatnio byl u mnie chlopak....uprawialismy peeting rekoma i po jego odjezdzie zauwazylam ze cale majtki i spodniczke mam we krwi... czy to moze byc spowodowane tym ze za mocno "buszowal"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro miałas chorobe ukladu moczowego to byc moze bol brzucha spowodowany jest choroba tego ukladu.. nerki wcale nie bola tylko z tylu.. najczesciej własnie z przodu.. tak jakby nas bolały jajniki..
skoro testy pokazały po dwoch miesiacach ze nie jestes w ciązy.. to w niej nie jestes.. Smile
odwiedz lekarza i opowiedz mu o swoich obawach.. pewnie zbada mocz a moze i usg zrobi.. Smile
co do krwawienia to moze własnie "buszowaniem" to było spowodowane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group