Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża a zapalenie pęchęrza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carolayna



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dublin
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:34 pm    Temat postu: Ciąża a zapalenie pęchęrza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jakis czas temu mialam zapalenie pecherza moczowego. W aptece nabylam lek CYSTOPURIN ktory moze byc stosowany tylko 2dni, po tym czasie nalezalo sie zglosic do lekarza. Moje dolegliwosci ustapily ale kolejnego dnia przeziebilam sie kolejny raz wiec kupilam kolejne opakowanie.. w sumie bylo ich 3 pod rzad.. Czy moglo to wplynac na opoznienie miesiaczki? Okres spoznia mi sie juz 6dni ale wciaz mam ataki glodu tak jak przed kazda miesiaczka choc piersi mnie nie bola.. Czy moze to byc objaw ciazy? Ostatni raz kochalam sie zaraz pierwszego dnia po zakonczonym okresie, byl to stosunek przerywany. Prosze o odpowiedz carolayna23
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carolyna Napisz ilu dniowe masz cykle i czy sa one regularne i w ktorym dniu cyklu sie kochalas. Wtedy bedzie mozna cos powiedziec. Bo tak to jest jak wrozenie z fusów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carolayna



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dublin
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciezko mi cokolwiek powiedziec bo nigdy nie przywiazywalam do tego uwagi. Z moim partnerem jestesmy na chwile obecna na odleglosc, nie biore pigulek antykoncepcyjnych ale pod koniec wrzesnia przesuwalam sobie nimi okres o kilka dni, wtedy sie wszystko rozregulowalo. Ostatni mialam 14go grudnia i z tego co pamietam powinien byc tydzien pozniej.. Ostatni raz kochalismy sie 20 grudnia czyli dzien po zakonczonym okresie.

A co z tymi lekami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze leki mogly przesunac miesiaczke... ale 100% pewnosci nie mam.

jak wszystko ci sie rozregulowalo to moze dlatego ci sie spoznia okres.
Radzilabym poprostu zrobic test albo z moczu albo z krwi bHCG (kosz ok 30zl). Jesli minelo ok 12-14 dni od stosunku. Wtedy bedziesz wiedziala czy miesiaczka ci sie spoznia z powodu tabletek czy tez z powodu ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carolayna



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dublin
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minal miesiac od stosunku, dokladnie dzis. Apetyt mam od tygodnia czyli wszystko by pasowalo ale miesiaczki zero. Momentami mam wrazenie ze czuje jajniki ale moge to tez sobie wmawiac ze stresu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radze zrobic test i tyle. Moze poprostu psychika plata Ci figle. Nie stresuj sie bo tylko tym opoznisz miesiaczke. Rano do apteki i zrobic test i wszystko bedzie jasne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group