Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża a praca

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cecylia



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 1:36 pm    Temat postu: Ciąża a praca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - pracuje na budowie, i czasem sprzątam domki, no właśnie czy w czasie ciąży można przebywać w świezo malowanych pomieszczeniach, ponadto do mycia okien stosowany jest biały spirytus. Czy wogóle można stosować wszystkie środki czystości - duże ilości, i przebywać cały dzień w tych pomieszczeniach. Czekam na odp, i pozdrawaiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że nie... bo to jednak są syfy dla płodu.
ale może wypowie sie ktoś inny jeszcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki, też mam podobne zdanie, ale pani doktor stierdziła, ze można, tylko potzebna jest maska. Terazs będę się jednak pytac o zwolnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 7:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu bym się zwolniła.
a który miesiąc? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zgadzam sie z Yalissea, pewnie ze to sa szkodliwe opary i dla Ciebie jak i dla plodu, a dla plody kilkanascie razy bardziej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie,ze to jest szkodliwe,powinnas natychmiast isc na zwolnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest drugi miesiąc,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy trymestr jest najwazniejszy ! powinnas dbac o siebie i o malenstwo...własnie teraz kształtuje sie wszystko, system nerwowy, układ oddychania,krazenia...nawet nie poleca sie farbowac włosow a co dopiero pracowac przy oparach.... Neutral Neutral. zgadzam sie z kolezankami i jak najszybciej zaprzestan tej pracy!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:08 am    Temat postu: ciaza a pracodawca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem z pracodawca jestem w ciazy w 9 tygodniu powiedzialam o tym pracodawcy ,pracodawca powiedzial nie ma zaswiadczenia nie ma ciazy ,wiec przynioslam mu to zaswiadczenie ale on nadal nie zmienil mi stanowiska pracy co mam roboc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewit



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj,
jak rozwiązał się Twój problem?
Ja osobiście planuję od 11 tc. (po powrocie z urlopu) być na L-4. Mimo że moja firma jest przyjazna dla przyszłych i młodych mam to jednak moja szefowa jest odmiennego zdania (pewnie dlatego, że ona straciła 3 razy pracę z powodu ciąży) a moje stanowisko jest bardzo stresujące, ja zresztą mam zbyt obowiązkowe podejście do swojej pracy więc wiem, że pracowałabym jak do tej pory - mimo ograniczeń, które przysługują mi z kodeksu pracy. Na tą ciążę czekałam jak na zbawienie... a jeszcze bardziej na to L-4.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group