Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża a marihuana

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szisza



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:10 pm    Temat postu: Ciąża a marihuana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć...
naczytałam się sporo artykułów jak i forum na temat marihuany i ciąży. Ale dokładnie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie. Palenie marihuany w ciąży jest szkodliwe dla dziecka, na pewno.. to wiem.
Ale jeśli we wcześniejszym czasie paliło się marihuanę sporadycznie max 2 razy w miesiącu to czy jest ryzyko, że dziecku może to zaszkodzić ? Może mieć jakieś wady cielesne itp?
Nie chodzi mi o palenie w ciąży tylko dużo przed.




Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, ze nie. kumulacja nie jest toksyczna a podobno po ok. 3ech miesiącach jest usunięta każda ilość thc z organizmu. tak więc jeśli się odczeka tyle przed staraniami o dziecko, to spoko Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mi sie tak wydaje. chociaz coraz wiecej mowi sie o roznych toksycznych substancjach dodawanych do narkotykow z niepenych zrodel, ktore maja zgubny wplyw na nasze zdrowie w przyszlosci. jesli uwazalas to bedzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
insomia



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka też paliła thc zanim zaszła w ciążę, ale dzidziuśurodził się zdrowy Smile więc pewnie jakiegoś większego wpływu na płód to nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bralam ciezsze narkotyki przez zajsciem w ciaza i w czasie jak jeszcze nie wiedzialam ze w niej jestem. Naszczescie zorjetowalam sie w pierwszych tyg i mala jest zdrowa jak ryba. <odpukac> A ja teraz nawet nie pale papierosow ;] ! Wiec mysle ze to nie szkodzi za bardzo wazne by nie palic w ciazy. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nadal będę się upierać przy swoim: wszystko zależy od organizmu - Twojego i dziecka.
jednym nie zaszkodzą w ogóle narkotyki i alkohol. u innych dojdzie do ciężkich wad płodu.
nie ma reguły. dlatego lepiej nie ryzykować i świadomie zachodzić w ciążęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolinaa86



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

insomia napisał:
Moja koleżanka też paliła thc zanim zaszła w ciążę, ale dzidziuśurodził się zdrowy Smile więc pewnie jakiegoś większego wpływu na płód to nie ma.


Jeśli się pali długo przed to chyba nie ma większego problemu, ale pewnie są takie osoby, które palą w trakcie i uważają, że nic nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Młoda girl 17



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam takie ważne pytanko . Jakieś 2miesiace temu uprawiałam seks,pod wpływem alkoholu i niestety nie pamietam czy to było z zabezpieczeniem czy bez,popełniłam straszny błąd i teraz cholernie tego żałuje..... Nie wiem czy jestem w ciąży czy nie,za tydzień wracam do Polski,to zrobie sobie test,ale co do mojego pytania.... Jakiś tydzień temu paliłam trawke i strasznie sie zjarałam,miałam zawroty głowy,wymiotowałam,nie wiedjednym słowem,i ja właśnie w zwiąku z tym... Jak kobieta jest w ciąży to po jaraniu zioła może mieć taką fazę życia jaką miałam?? Tzn zawroty głowy,dreszcze,utrata świadomości?? Wcześniej paliłam od ponad roku stale,teraz nie pale od tamtego czasu tj tydzień........... Prosze o szybka odpowiedz...... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No objawy zblizone do ciazy chociaz ... troche sie dziwie ze jeszcze testu nei zrobilas... nie wiem czy wiesz ale jesli podejrzewasz ciaze, to powinnas zaczac dbac pal licho o siebie ale o to malenstwo. A byc moze to tak jak z papierosami... jak nie palisz a zaczniesz po długiej przerwie to potem masz "skutki uboczne" jak po kazdym wielkim swinstwie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Młoda girl 17
po pierwsze- zrób test. jeśli nie możesz zrobić go wcześniej to przynajmniej wstrzymaj się z wszelkimi używkami.
trudno określić czy czy objawy są spowodowane ciążą czy za tym, że za dużo wypaliłaś i tak organizm zareagował.

jeśli podejrzewasz ciążę to znaczy, że od tamtego stosunku nie miałaś normalnego okresu, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group